Araç içi yol kamerası

Z50 4K Dash Cam​

1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum ön arka gps li

70 mai dash cam pro almıştım @HONEY Bülent hocamdan. Görüntü kalitesi iyi, ikinci el olmasına rağmen, kaç yıldır bir problem çıkmadı. Sıcakta soğukta camda hep takılı. Gps ve arka kamera desteği de var alıp takmadım.

Diğer araca 70 mai 1s aldım. Görüntü kalitesi idare eder. Ekransız minik oluşu hoş. Gps ve arka kamera desteği yok.

70 mai dash cam pro almıştım @HONEY Bülent hocamdan. Görüntü kalitesi iyi, ikinci el olmasına rağmen, kaç yıldır bir problem çıkmadı. Sıcakta soğukta camda hep takılı. Gps ve arka kamera desteği de var alıp takmadım.

Diğer araca 70 mai 1s aldım. Görüntü kalitesi idare eder. Ekransız minik oluşu hoş. Gps ve arka kamera desteği yok.
Hocamin sattigi urunde aklimda kesin alip almamaya karar vermedim henuz bu ara masraf cok Vosvos sagolsun

Kendi tecrübelerimi yazayım.
Aracımda 6 sene kullandım. Leon umu satarken sökeyim golfe takarım dedim. Pozisyon olarak iç dikiz aynasının altındaki siyah pütürlü alana gelecek şekilde takılıydı. Sürücü önünü meşgul etmiyordu ve bende hep aracı kullandığım için hiç cihazı göremiyordum. Noter işlemi gerçekleşti kamerayı sökmem için yan koltuktaki geçtiğimde fark ettim. Kameranın ön yüzeyi gri arka yüzeyi siyah. İki alan bir birinden tırnaklarından ayrılmış. Batarya şişmiş. Kamera çalışıyor. Faal. Wi-Fi den görüntü alıyor. Kayıt yapıyor. Patlama yada yangın vs durumu olur muydu bilmiyorum. Riskli geldi bana.

Evde kendim açtım bataryayı çıkardım. Aliexpres ten 3 pinli aynı bataryayı aldım. Montajladım. Bu seferde çalışmadı. Kameradan memnundum markası Xiaomi Yi Araç Kamerası Siyah (Global Versiyon)

Geri
Üst Alt