SATILIK Mib 2 Set, Ekran+Çerçeve+Ünite

Benim ekranın sağ üstünde NAV düğmesi bulunuyor o yüzden ünite özelinde bişey, ekranı tek satmam biraz zor olur, eğer sizde bu düğme yoksa satıp buna geçebilirsiniz, bildiğim kadarıyla o ekranlar daha kolay satılıyor
evet benim ekran app tuşlu olandan ama söküp takmak yada değiştirmek istemiyorum ekranı, ihtiyacım olan sadece ünite

Anladım hocam, yani üniteyi sadece son 20 bin yapabilirim.
bi değerlendirip dönüş yapıcam, aracımda logo kamerada var oda aktif mi, kodlama gerekecek mi, birde ünite golften çıkma dimi, herhangi bi işlem yaptırılmadan kullanılabilecek mi

bi değerlendirip dönüş yapıcam, aracımda logo kamerada var oda aktif mi, kodlama gerekecek mi, birde ünite golften çıkma dimi, herhangi bi işlem yaptırılmadan kullanılabilecek mi
Ünite golften çıkma, herhangi işlem olmayacak, taktığınızda çalışır ancak benim aracımda kamera olmadığı için ufak bir kodlama gerekir, ben size kodlamasında yardımcı olurum, kamerayı kodlayıp gönderirim.

Ünite golften çıkma, herhangi işlem olmayacak, taktığınızda çalışır ancak benim aracımda kamera olmadığı için ufak bir kodlama gerekir, ben size kodlamasında yardımcı olurum, kamerayı kodlayıp gönderirim.
Tamam, son bi değerlendirip dönüş yapıcam

Hocam toplama ekran nedir ?

Lego gibi ordan burdan “ bir yerlerden bulup “ ekran mı yapılıyor ?

2016 golf 7 için comfortline, torpidoda ünitenin gireceği yer boş ( ekran da color olan en basiti )

Extra neler almamız gerek tesisatı sıfır olarak kim satıyor

Hocam toplama ekran nedir ?

Lego gibi ordan burdan “ bir yerlerden bulup “ ekran mı yapılıyor ?

2016 golf 7 için comfortline, torpidoda ünitenin gireceği yer boş ( ekran da color olan en basiti )

Extra neler almamız gerek tesisatı sıfır olarak kim satıyor
Toplama ekranda anlatmak istediğini anlayamadım, torpidoda ünite yerinin olması gerekiyor, bazı araçlarda bu yer olmuyor.
Araçta carplay usb soketi yoksa alınması gerekir, harita için gps anteni alınması gerekir, kablo demetide ünite ve ekran arasında bulunan bağlantı ekipmanıdır. Ünite bulunan araçlarda bu kablo demeti olur. Olmayan araçlar için temin edilmesi gerekir.

iyi akşamlar, bi iletişim bilgisi bırakırsanız pazartesi günü ulaşayım ben size

Günceldir, Most çıkışı vardır, navigasyonu hayalete yansıtır.

Fiyat güncellenmiştir, 24.500 ₺ alıcısına hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt