SATILIK 2020 Tarihli Bridgestone Blizzak LM005 205/55/16 Kışlık 4 Adet

larcensit

Üye
İsim
Yiğithan
Araç
Golf VII 1.6 TDI Bluemotion Comfortline DSG
Genel Bilgiler
Lastik satışı kışlık
Fiyat
1200
Merhaba,

2020 tarihli Bridgestone 205/55/16 lastiklerim satılıktır.

Model: Blizzak LM005

Aynı ölçülerde yazlık 2020 ve üzeri lastiklerle takas olur. Takas daha önceliklidir.

Lastiklerde tamir, yama vs yoktur.

Fiyat konusunda da sıfırı ortalama 2500 TL olduğunu gördüm.

Adet fiyatı 1200 TL

Yer Ankara. Kargo yapamam başka takım yok lastikleri verirken yazlık alacağım. Takas o nedenle önceliklidir.

Tekli satış yoktur.

Merhaba,

2020 tarihli Bridgestone 205/55/16 lastiklerim satılıktır.

Model: Blizzak LM005

Aynı ölçülerde yazlık 2020 ve üzeri lastiklerle takas olur. Takas daha önceliklidir.

Lastiklerde tamir, yama vs yoktur.

Fiyat konusunda da sıfırı ortalama 2500 TL olduğunu gördüm.

Adet fiyatı 1200 TL

Yer Ankara. Kargo yapamam başka takım yok lastikleri verirken yazlık alacağım. Takas o nedenle önceliklidir.

Tekli satış yoktur.

Hayırlı satışlar...

Şahsi fikrim bir kullanıcı olarak dört yılı devirmiş bir lastiğin satışına gerek varmıdır yada sen niye satıyorsun çünkü kullanıma ve bekleme süresine göre emeklikiğe az kalmış oluyor...

Ve arkadaşların değerlendirmesi için çok yakından fotoğraflar eklemelisin...

Durumu nasıl örneğin üretim yılı nedir kaç bin km kullanıldı diş derinliği nedir üzerinde ve tabanında kılcal çatlaklık oluştumu gibi bilgileri de paylaşırsan belki daha net anlaşılır...

Benim geçmiş zaman ps4 lastiklerim dört yılın sonunda tabandan çatlamıştı mesela...

Hayırlı satışlar...

Şahsi fikrim bir kullanıcı olarak dört yılı devirmiş bir lastiğin satışına gerek varmıdır yada sen niye satıyorsun çünkü kullanıma ve bekleme süresine göre emeklikiğe az kalmış oluyor...

Ve arkadaşların değerlendirmesi için çok yakından fotoğraflar eklemelisin...

Durumu nasıl örneğin üretim yılı nedir kaç bin km kullanıldı diş derinliği nedir üzerinde ve tabanında kılcal çatlaklık oluştumu gibi bilgileri de paylaşırsan belki daha net anlaşılır...

Benim geçmiş zaman ps4 lastiklerim dört yılın sonunda tabandan çatlamıştı mesela...
Üretim yılı yazıyor. 7000 km civarında kullanımı oldu. Başka araçlarımız da olduğu için o aracın lastikleri genelde kullanılmadı. Çatlak vs yok foto eklerim.

Geri
Üst Alt