Golf 7 arka kapılara ambiyans kablo tesisatı için yardım

İsim
Seymen
Araç
Golf 7
Arka koltuklar için şerit led almayı düşünüyorum ama tesisat hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var. bu videoda tesisatı gösteriyor ama türkçe çeviri olmadığı için tam anlayamadım.

(2.dakika 10.saniyede başlıyor)

Arka koltuklar için şerit led almayı düşünüyorum ama tesisat hakkında biraz bilgiye ihtiyacım var. bu videoda tesisatı gösteriyor ama türkçe çeviri olmadığı için tam anlayamadım.

(2.dakika 10.saniyede başlıyor)
Hocam bence elektrik hakkında çok fazla bilginiz yoksa elektrik işlerine çok girişmeyin derim, kolay gibi gözüken zor işler, bilen birine yaptırmak daha faydalı olacaktır.
Eğer yinede ben yaparım derseniz videolardan çok elektrik şemaları pinleri, soketleri gösteren şemalar daha faydalı olacaktır, SSP ler de bu yazar mı bilmiyorum ama oradan bakabilirsiniz.

Hocam bence elektrik hakkında çok fazla bilginiz yoksa elektrik işlerine çok girişmeyin derim, kolay gibi gözüken zor işler, bilen birine yaptırmak daha faydalı olacaktır.
Eğer yinede ben yaparım derseniz videolardan çok elektrik şemaları pinleri, soketleri gösteren şemalar daha faydalı olacaktır, SSP ler de bu yazar mı bilmiyorum ama oradan bakabilirsiniz.
hocam aslında elim yatkın temel bilmem gerekenleri biliyorum. hobi amaçlı yapmayı düşünüyorum, tabi zorluğu vardır illaki. dediğiniz gibi şeması varsa çok daha iyi olur.
ön arka kapı altı aydınlatmayı kendim yaptım acaba bunuda yapabilirmiyim diye düşünüyordum. dışardan bakılınca pek bir zorluğu varmışçasına durmuyor.
tahminimce cam kumandasına gelen kablolardan ek almam gerekiyor çünkü farları açınca cam kumandasına ışık geliyor. baktım bu iş bizi aşıcak gibi bir durumsa elektirikçide soluğu alırız.😁

Geri
Üst Alt