Acil Yardım. Araç Çalışmıyor.

deniz92

Yeni Üye
İsim
Deniz
Araç
Jetta
Arkadaşlar iyi geceler. Kusura bakayım. Araç çalışmıyor. Çoğu Status : Malfunction 0010 (düşük voltaj hatası veriyor.) MST2_EU_VW_PQ_P0480T güncelemesi yaptım. Green Engineering Menu de biraz gezindim garip şekilde açılıp kapandı. şimdi çalışmıyor. Multimedia acılırken otomatik asisten devre dışı diyor. sonra gidiyor. yardım edecek varmı?

Güncelleme esnasında aküyü şarj cihazıyla takviye yapmıyorsanız akü zayıflamıştır (başıma gelmişti, artık Ataba AT7012 şarj cihazını bağlayım öyle kurcalıyorum). Akü takviyesi ya da akünün kutup başı sökülerek birkaç saat şarja tutulması sorunu çözecektir.

Aynı sorunu bayır aşşağı 2. Vites vurdurup çalıştırdım 😂

Aynı sorunu bayır aşşağı 2. Vites vurdurup çalıştırdım 😂
DSG'de olmuyor maalesef. Aslında takviye de riski! Önerilen, akünün sökülüp takviye aküsünün yerine takılarak çalıştırılması. Araç çalışır haldeyken kendi aküsünün geri takılması.

DSG'de olmuyor maalesef. Aslında takviye de riski! Önerilen, akünün sökülüp takviye aküsünün yerine takılarak çalıştırılması. Araç çalışır haldeyken kendi aküsünün geri takılması.
Bundan sonra bir işlem yaparken aracı çalıştırcam. Güncellemede aracı çalıştırın yazıyordu neden çalıştırıyorlar diye önemsememiştim, tecrübe ettim neden çalıştırdıklarına :D

Geri
Üst Alt