Golf HİGHLİNE bi-xenon farkı

Allegro

Yeni Üye
İsim
Zafer
Arkadaşlar sıfır arac alırken HİGHLİNE donanım da standart olarak basıc xenon far var fakat ben adaptıf olsun istiyorum,satıcıya sorduğumda basıc ler adaptıf dedi bence bir yanlışlık yokmu? Hiç bir ilave paket almadan standart adaptıf xenon gelıyormu? Birde U led versıyonu var ? Ne dır ne değildir?

STV100-1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Allegro basic adı üstünde basic ;) U led dediğimiz bunun gelişmişidir. Hıza ve dönüşe duyarlı olarak hareket eder. Bir de uzun far asistanı vardır U led e ek olarak. Uzunları sürekli açık bırakmanızı sağlar ;) youtube da golf 7 dla diye aratırsanız bol video mevcut. Sizin st azıcık cahil

Hımmm o zaman ben HİGHLİNE donanıma ne ilave ettirmem gerekiyor? Adaptıf ve uzun far asistanı mutlaka istiyorum, hangı paketın hangi avantajı var, bu forumda alacağım bilgiler maalesef bayilerde yok

Arkadaşlar sıfır arac alırken HİGHLİNE donanım da standart olarak basıc xenon far var fakat ben adaptıf olsun istiyorum,satıcıya sorduğumda basıc ler adaptıf dedi bence bir yanlışlık yokmu? Hiç bir ilave paket almadan standart adaptıf xenon gelıyormu? Birde U led versıyonu var ? Ne dır ne değildir?

Değerli Hocam;

Basit detaysız anlatımı burada;

diğer bütün detaylar burada...

Linki mi verdiniz göremedim?

Tapatalk ile girdiğiniz için görünmemiş olabilir linkler. Mobil üzerinden ya da bilgisayardan sorunsuz görebilirsiniz...

Değerli Hocam

Aynen Doğru 

Bir değil 5 link verdim.

Cepten internete girip direk Google'a golftutkusu yazarak siteye giriş yaparsanız Tapatalk tan daha kullanışlı olduğunu göreceksiniz. Tüm bildirimler anında geliyor.

Çok teşekkür ederim tepetaklak dan girince görünmüyor normal web den gireceğim selam ve saygılarımı sunarım.

Geri
Üst Alt