Golf 7.5 Dönüşüm İçin Fikir ve Tavsiye Almak İstiyorum

larcensit

Üye
İsim
Yiğithan
Araç
Golf VII 1.6 TDI Bluemotion Comfortline DSG
Merhaba.

Aracım Golf VII 1.6 TDI Bluemotion Comfortline DSG 105HP

Aracı 2015 yılında sıfır aldım şu anda güncel km 296.000 oldu. Sağ olsun hiç yolda bırakmadı. (1 kere turbo yedik ama olsun sıfır aldım değiştirdim.) Soft yazılım da var araçta marka yasaksa diye yazmadım firmayı.

Egzoz sistemi motordan ucuna kadar boş düz boru. (Filtre yok susturucu yok :)

Aracın üstünde ufak tefek oynamalar yaparak sıkılmamaya çalışıyordum ama artık köklü bir değişimin zamanı geldi. Ankara'da bu işleri yapacak yerlerin tavsiyesine ihtiyacım var.

Görsellere eklerim aracın üstünde yarım kaplama var ve farlar tayvan malı led olarak değiştirmiştim.

Şimdi gelelim yapmak istediklerime.

*Ön - arka 7.5 R dönüşüm (ön far hariç stoplar dahil olacak. Farlarımı seviyorum)
*18 jant (kafamda 8 jantı var ama tavsiyelere açığım)
*Klima panelini dijital ile değiştirmek istiyorum. Görselini ekleyeceğim.
*Dokunmatik tuşlu MK8 direksiyonu takılacak.
*Hayalet kadran takılacak
*Ön iki koltukta ufak yırtıklar var sürtmeye dayalı onlar için tamir yeri tavsiyesi lazım.
*Işıklı dsg topuzu
*Kaplama tamamen sökülecek yeniden galaksi dedikleri açıya göre renk değiştiren kaplamadan yapılacak.

Tüm bunlar için tavsiyeleriniz nereler olur ya da onu değil bunu yapmak iyidir dediğiniz ne vardır?

Ekli dosyalar

• IMG-20240402-WA0007.jpg
    IMG-20240402-WA0007.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG-20240402-WA0008.jpg
    IMG-20240402-WA0008.jpg
    65.4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG-20240402-WA0012.jpg
    IMG-20240402-WA0012.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG-20240402-WA0011.jpg
    IMG-20240402-WA0011.jpg
    175.5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20240402-WA0010.jpg
    IMG-20240402-WA0010.jpg
    122 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG-20240402-WA0009.jpg
    IMG-20240402-WA0009.jpg
    77.5 KB · Görüntüleme: 40

Merhaba.

Aracı 2015 yılında sıfır aldım şu anda güncel km 296.000 oldu. Sağ olsun hiç yolda bırakmadı. (1 kere turbo yedik ama olsun sıfır aldım değiştirdim.) Soft yazılım da var araçta marka yasaksa diye yazmadım firmayı.

Aracın üstünde ufak tefek oynamalar yaparak sıkılmamaya çalışıyordum ama artık köklü bir değişimin zamanı geldi. Ankara'da bu işleri yapacak yerlerin tavsiyesine ihtiyacım var.

Görsellere eklerim aracın üstünde yarım kaplama var ve farlar tayvan malı led olarak değiştirmiştim.

*Ön - arka 7.5 R dönüşüm (ön far hariç stoplar dahil olacak. Farlarımı seviyorum)
*Ön iki koltukta ufak yırtıklar var sürtmeye dayalı onlar için tamir yeri tavsiyesi lazım.
*Işıklı dsg topuzu
*Kaplama tamamen sökülecek yeniden galaksi dedikleri açıya göre renk değiştiren kaplamadan yapılacak.

Tüm bunlar için tavsiyeleriniz nereler olur ya da onu değil bunu yapmak iyidir dediğiniz ne vardır?
Sizin yerinizde olsam ilk olarak 7 kasanın r veya r line modeline çevirirdim, kesinlikle kaplamaları sökerdim :D
Ön farlarıda U led orijinal tasarımı ile değişim
Daha sonra hayalet ekran ve mib 2 discover pro
Koltuklarıdan sıkıldıysanız çok iyi koltuk döşemesi yapan yerler var belki sportif bir tasarım yapılabilir
Direksiyonu 7 kasaların R direksiyonu
Yine siyah janttan devam ederdim.
Siyah beyaz kombinini yakalardım, sadece tavana siyah parlak folyo, ama direklere gelmeyecek şekilde
dokunmatik klima paneli yaptırmazdım bunlar daha güzel bence

Merhaba.

*Işıklı dsg topuzu

Sana önce ceza vermek lazım golftutkusu golf sevenler olarak...

@DifferenceCan R dönüşüm zaten aklımda olan bir değişimdi. Ama 7.5 kasa için body kit yapmayı planlıyorum.
Ön farlardan çok memnunum U ya da J led her yerde var bundan daha hiç görmedim farklı kalsın istiyorum. Stoplarda Smoked Led yapacağım.
Koltuklardan sıkılmadım sadece ufak yırtık var onun tamiri yeterli.
Direksiyonu 8 kasanın dokunmatik olanına çevirmek istiyorum çok şık duruyor ama tavsiyenize de bakacağım.
Jant siyah kalabilir.
Kaplama sökülecek tamamen zaten renk konusunda kararsızım.
Klima paneli konusunda da dokunmatik olanın çok şık durduğunu düşünüyorum ama fiyata göre böyle de bırakabilirim.

Teşekkür ederim fikirler için.

R donusum yapabılırsın genel olarak uygun fıyatları
Golf 8 r dıreksıyon
Hayalet gosterge
Dokunmatik klima paneli
Isıklı vites topuzu
Ve media sistemi discovermedia 8 inch yada harman 5.NA 9.2 ınch
Daha birsuru ozellık ve ekstra ekleyebılırısın aracına hersey bütçeyle alakalı
Yada bu yaptıracagın ekstralarıda aracın üstüne ekleyip aracı degıstırbılırsın 300bine gelmis

kendi aracıma, dediğiz direksiyon, direksiyon ısıtması, digital kadran ve mib 2.5 multimedya, koltuk ısıtma, digital klima paneli, ışıklı vites topuzu vs. hepsini Ankara Opsiyonel Garaj Koray beye yaptırdım. Gayet memnunun. Öneririm. Kaplama konusunda ise Profolio Mehmet Bey ile görüşmenizi tavsiye ederim. Body kit için orjinal olmayacağı için bir öneride bulunamıyorum ama Opsiyonel garaj yardımcı olacaktır.2f0e32c0-6b46-4a83-9064-5035dd08a3b7.jpegd73a42a7-9164-4922-8e19-2875d0e0d112.jpeg9bceabcf-88b0-42d1-9b4d-969995ed218f.jpeg6b17b9c0-d20f-4ace-aace-717ceae7a6fa.jpeg

R donusum yapabılırsın genel olarak uygun fıyatları
Golf 8 r dıreksıyon
Hayalet gosterge
Dokunmatik klima paneli
Isıklı vites topuzu
Ve media sistemi discovermedia 8 inch yada harman 5.NA 9.2 ınch
Daha birsuru ozellık ve ekstra ekleyebılırısın aracına hersey bütçeyle alakalı
Yada bu yaptıracagın ekstralarıda aracın üstüne ekleyip aracı degıstırbılırsın 300bine gelmis
Media sisteminden memnunum Android sistemli 10.1" bir sistem takılı. Değiştirmeyi düşünmüyorum onu. Bütçem 150k civarında.

kendi aracıma, dediğiz direksiyon, direksiyon ısıtması, digital kadran ve mib 2.5 multimedya, koltuk ısıtma, digital klima paneli, ışıklı vites topuzu vs. hepsini Ankara Opsiyonel Garaj Koray beye yaptırdım. Gayet memnunun. Öneririm. Kaplama konusunda ise Profolio Mehmet Bey ile görüşmenizi tavsiye ederim. Body kit için orjinal olmayacağı için bir öneride bulunamıyorum ama Opsiyonel garaj yardımcı olacaktır.Ekli dosyayı görüntüle 75116Ekli dosyayı görüntüle 75117Ekli dosyayı görüntüle 75118Ekli dosyayı görüntüle 75119
Hepsi çok güzel olmuş. İyi günlerde kullanın. Ne kadara mal oldu bunlar?

kendi aracıma, dediğiz direksiyon, direksiyon ısıtması, digital kadran ve mib 2.5 multimedya, koltuk ısıtma, digital klima paneli, ışıklı vites topuzu vs. hepsini Ankara Opsiyonel Garaj Koray beye yaptırdım. Gayet memnunun. Öneririm. Kaplama konusunda ise Profolio Mehmet Bey ile görüşmenizi tavsiye ederim. Body kit için orjinal olmayacağı için bir öneride bulunamıyorum ama Opsiyonel garaj yardımcı olacaktır.Ekli dosyayı görüntüle 75116Ekli dosyayı görüntüle 75117Ekli dosyayı görüntüle 75118Ekli dosyayı görüntüle 75119
Bu iste
Harman unıte yi kaça aldınız?

o şekilde kaplama yapmandan dolayı beğenmedim hani renkler zevkler diyoruz ya onu bile gözüm görmedi yani aracın bana mesaj attı kurtar metin abi diye haberin olsun 🆘

Ön arka tampon far stop vs istiyor isen semtuning ile görüş sen bizim eski sponsormussun bana şunlar lazım de indirim yapsınlar 👍

Geri
Üst Alt