Yeni aracım 34YOL64

2018 1.6 tdi dsg golf highline arcımı satıp 37000 km de 1.5 tsi dsg 2020 tiguan life araç ile tekrar forumdayım .1050 km ilk şehir dışı sürüşümü gerçekleştirdim genel olarak aracın performasını ve yakıtını beğendim.İç kalite olarak zaten golfe yakın bir araç .Yakıt olarak 1050 km yolda 60 lt benzin harcadı.Donanım olarak tek arayacağım sunroof olacağını düşünüyorum.Kalan donanımları zaten önümüzdeki pazar gününden itibaren sırayla tamamlayacağım.Yaptığım uygulamaları buradan paylaşacağım.
İyi forumlar…
Hayırlı olsun usta kazasız belasız kullanmanı dilerim.

2018 1.6 tdi dsg golf highline arcımı satıp 37000 km de 1.5 tsi dsg 2020 tiguan life araç ile tekrar forumdayım .1050 km ilk şehir dışı sürüşümü gerçekleştirdim genel olarak aracın performasını ve yakıtını beğendim.İç kalite olarak zaten golfe yakın bir araç .Yakıt olarak 1050 km yolda 60 lt benzin harcadı.Donanım olarak tek arayacağım sunroof olacağını düşünüyorum.Kalan donanımları zaten önümüzdeki pazar gününden itibaren sırayla tamamlayacağım.Yaptığım uygulamaları buradan paylaşacağım.
İyi forumlar…

@zulalyol hayırlı olsun...

🧿

Bir kaç seneye ben de suv alacağım yakından göreyim:)

Q3 düşünmedin mi...

İyi forumlar…
Hayırlı olsun abi, kazasız belası iyi günlerde kullan 🧿

@zulalyol hayırlı olsun...

🧿

Bir kaç seneye ben de suv alacağım yakından göreyim:)

Q3 düşünmedin mi...
@metinkar vw haricinde başka araçlar çok cazip gelmiyor bana mqb platformu retrofit için çok müsait ve daha ekonomik . Şu piyasada araca vereceğim max bütçe 1,5 M idi ona dikkat ederek bu seçimi yaptım.Farklı yatırımlarda parayı değerlendirmek istedim.

Geri
Üst Alt