Yeni aracım 34YOL64

@zulalyol hocam allah kazasız belasız sağlıklı sıhhatli bir biçimde binmek nasip etsin. Benim gibi sen de golf sonrası tiguan cı oldun. Torpido uzeri kapaklı goze bir nazarlık ve kur-an kerim koyarsın

🧿🧿🧿
👏👏👏

Retrofitler kopsun gelsin

ACC + Front Assist
Lane Assist
Traffic jam assist
Light assist
Side assist
Travel assist
R line direksiyon (benim arabaya taktığından)
Discover Ünite
TPMS lastik basınç sistemi
Kapı altı led aydınlatmalar
R line orijinal logo ali expressten
360 derece kamera
Krom pedallar
Dinamik ledli high led stop
R line difüzör
Arka ve yan camlara film

Sen bunları yap biz arkandan geliyoruz.

@zulalyol hocam allah kazasız belasız sağlıklı sıhhatli bir biçimde binmek nasip etsin. Benim gibi sen de golf sonrası tiguan cı oldun. Torpido uzeri kapaklı goze bir nazarlık ve kur-an kerim koyarsın

🧿🧿🧿
👏👏👏

Retrofitler kopsun gelsin

ACC + Front Assist
Lane Assist
Traffic jam assist
Light assist
Side assist
Travel assist
R line direksiyon (benim arabaya taktığından)
Discover Ünite
TPMS lastik basınç sistemi
Kapı altı led aydınlatmalar
R line orijinal logo ali expressten
360 derece kamera
Krom pedallar
Dinamik ledli high led stop
R line difüzör
Arka ve yan camlara film

Sen bunları yap biz arkandan geliyoruz.
Teşekkürler Sezer hocam ufaktan başladık acc hayalet ekran geri görüş kamera montajına krom pedal cam cim filmi yenileme yaptım.Sırada kör nokta şerit takip pla travel asist düşünüyorum bakalım zamana yayacam hepsini.Tiguan 1.5 motoru ile iç hacmi ile çok zevkli bir araç.

2018 1.6 tdi dsg golf highline arcımı satıp 37000 km de 1.5 tsi dsg 2020 tiguan life araç ile tekrar forumdayım .1050 km ilk şehir dışı sürüşümü gerçekleştirdim genel olarak aracın performasını ve yakıtını beğendim.İç kalite olarak zaten golfe yakın bir araç .Yakıt olarak 1050 km yolda 60 lt benzin harcadı.Donanım olarak tek arayacağım sunroof olacağını düşünüyorum.Kalan donanımları zaten önümüzdeki pazar gününden itibaren sırayla tamamlayacağım.Yaptığım uygulamaları buradan paylaşacağım.
İyi forumlar…
Hayırlı olsun abi Çelik jant iyi gider bu araca :) golfü özleyeceğiz ama

Abiii hayirli olsun allah kaza bela vermesin insaallah, seviliyorsun plakani da bulmusun masaallah.

Geri
Üst Alt