Golf 7 1.2 TSI Pedal Commander'imi satıyorum

Peak2Core

Üye
İsim
M.A
Selamlar,

Golf 7 1.2 TSI manuel araca sahibim. 2021 yılında aracıma pedal commander almıştım. Taş çatlasın 4-5 ay falan kullandım daha sonra hiç kullanmadım. Bluetooth ile ayarları yapılıp açıp kapatılabiliyor. Hala gaz pedalına bağlı fakat kullanmıyorum. Fazlalık olduğu için satmak istiyorum az önce sıfır fiyatına baktım 10.950 TL. Açıkçası ne fiyata satılır bilgim yok. Sizce ederi ne olur? Almak isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilirler.

2.el fiyatları internet üzerinde 4 5 e var araca özel ayarlar yapıldığından bilen birinin alması da daha mantıklı

2.el fiyatları internet üzerinde 4 5 e var araca özel ayarlar yapıldığından bilen birinin alması da daha mantıklı
Teşekkür ederim. 1.2 TSI motorlar için kodlanıp geldi bana da. Her motor tipinde farklı kodlama oluyormuş.

Teşekkür ederim. 1.2 TSI motorlar için kodlanıp geldi bana da. Her motor tipinde farklı kodlama oluyormuş.
Motor tipleri araç içi 1.2tsi olsa bile üretim yılına göre de ayrılıyor act motorlar 122 125 140 110 105 90 HP vs türe göre ve ayrıca içindeki üretim yılına göre motor değişiyor o sebepten söyledim 🙏

Geri
Üst Alt