Yeni Araç Tavsiyesi

Çok zevkli olur, yakıtıda güzel olur büyük ihtimalle, kasa da hafif sportif ve kıvrak bi hissiyat verir.
Civic güzel ama bence güncel otomotiv sektörüne göre 5 yıl geriden geliyor.
Yorumunuz için teşekkür ederim.monte carlo tek eksiği sanırım cam tavan dediğiniz gibi çok sportif görsele sahip

Kesinlikle civic hatcback öneririm, motoru olsun yol tutuşu olsun, sağlamlığı olsun, ben eski hondacıyım dır, size şunu da söyleyeyim hatcback kasanın üretimi ingiltere dir ve ingiltere üretimi civic lerin, yalıtım kalitesi, boya kalitesi, üretim kalitesi Türkiye üretimi sedanlardan çok daha iyidir, yapacağınız tek iş 10 bin km de bir servise gidip bakımını yaptırmanız, birde şu var Japon araçları özellikle corolla ve civic ler bundan 15 20 yıl sonra yine diğer rakiplerine göre daha değerli olur, bunu yoldaki efsane kasa corolla lara vs bakarak anlayabilirsiniz.
Hondada yol tutuşu yok bende vardı 1 ay kullanmadım golfe geri döndüm hem daha rahat hemde daha güvenlikli hondayla 180i geçince araba kendini kaybediyor favorim golf Audi BMW Mercedes gerisi hikaye net

Hondada yol tutuşu yok bende vardı 1 ay kullanmadım golfe geri döndüm hem daha rahat hemde daha güvenlikli hondayla 180i geçince araba kendini kaybediyor favorim golf Audi BMW Mercedes gerisi hikaye net
Honda için açıkcası 150 den sonra içeriye çok fazla ses aldığı vs yorumlar çok fazla fakat görsel vs hoşuma gidiyor kısa,da olsa deneyeceğim sanırım.

Geri
Üst Alt