A3 Advanced vs Golf Rline

Golf R line 1.5 150 ps mı Audi A3 advanced 1.5 150 ps

• Audi A3 advanced 1.5 150 ps

Kullanılan: 27 71.1%
  • Golf R line 1.5 150 ps mı

Kullanılan: 11 28.9%

• Kullanılan toplam oy
    38

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Golf R line 1.5 e tsi

Audi A3 1.5 advanced

Dolu dolu olsun benim olsun dedim Rline'a tıkladım. İnşallah gelecekte böyle bir ikilemde kalmam. Şimdi nasıl olsa hayali diye rahat takılıyorum.

Advanced da opsiyonlu geliyor zaten. Golf bile audi dedi..(sedan)
Bu fiyat politikasıyla golf almam.

golf balonu patlar birkaç seneye tiguen alıyorsun kablosuz şarj yok şerit takip otonom sürüş yok digital klima airbag için mi araba alıyoruz bilemedim marka algısından başka birşey değil golf iyidir ama muadiller daha dolu ve ucuz kalite ise başabaş aynı

Fiziksel klima tuşları, fiziksel far kumandası, trim seslerinin daha az olması gibi sebeplerden dolayı tercihim a3 olur fakat bu segmentin lideri mercedes a serisi dir nede olsa yıldızı yeter, birde şu var ben satış sonrası hizmetlerde mengerlere doğuştan daha çok güveniyorum.

A3 daha dolu daha ucuz. Güncel vw fiyat politikasına anlam veremiyorum. Bu araba kıtlığı bitince bence müthiş liste fiyatı indirimleri göreceğiz.

Epeydir bayilere gitmiyorum, güncel a3 veya golf liste fiyatları geçerli ise a3 derim.

toyota corolla hb hybrid teki donanım hiçbir araçta yoktur

A3ler güzel ama opsiyonlarına bakmak lazım, bazıları ciddi boş, tasarım a3 daha iyi, marka algısı daha iyi, trim sesi olmayacaktır, kalite farkı yok hatta golf bazı yerlerde daha iyi, R line, bütün opsiyonlar seçili bir golf olsa onu seçebilirdim ama a3 daha mantıklı gibi şuan.

Merhaba

Benzer ikilemde ben de varım. A3’ün iç hacmi daha dar deniyor. Bu doğru mu?

Sizlere birkaç sorum olacak cevaplarsanız sevinirim.

Cupra Leon da ıslak kavrama dsg mi var
Skoda scala 1.5 monte carlo da ıslak kavrama var mı

Bildiğim kadarıyla formentorlar ıslak kavramayla geliyor dimi

Geri
Üst Alt