SATILIK Golf 7 şerit takip camı

İsim
MeTiN BaYKaL
Araç
2018 golf
Merhaba arkadaşlar golf 7 aracıma 7.5 şerit takip cam taktırdım henüz 1 ay oldu aracı satışa çıkardım alan arkadaş fiyatı yüksek demesi sebebiyle aracı orijinal hale getirip vereceğim ihtiyacı olana yardımcı olmak isterim sıfır cam sökülüp verilecek cam adana merkez dedir kargo konusunda yardımcı olamam açıkçası kırılma ihtimalini düşünerek söylüyorum fiyat 15.000 tl bırakırım servis güncel fiyatı 18.500 + kdv olarak başlıyor montaj hariç

Ekli dosyalar

• 8fc9202c-f1ca-4fcf-8f2d-66014c09f4c2.jpeg
    8fc9202c-f1ca-4fcf-8f2d-66014c09f4c2.jpeg
    238.1 KB · Görüntüleme: 35

Merhaba arkadaşlar golf 7 aracıma 7.5 şerit takip cam taktırdım henüz 1 ay oldu aracı satışa çıkardım alan arkadaş fiyatı yüksek demesi sebebiyle aracı orijinal hale getirip vereceğim ihtiyacı olana yardımcı olmak isterim sıfır cam sökülüp verilecek cam adana merkez dedir kargo konusunda yardımcı olamam açıkçası kırılma ihtimalini düşünerek söylüyorum fiyat 15.000 tl bırakırım servis güncel fiyatı 18.500 + kdv olarak başlıyor montaj hariç

Hayırlı satışlar...

Tamponlar yada diğer rettofitlerin çıkarılması olabilir ama camın sökülmesine gerek varmı hatta ben ilk kez karşılaştım diyebilirim...

Hayırlı satışlar...

Tamponlar yada diğer rettofitlerin çıkarılması olabilir ama camın sökülmesine gerek varmı hatta ben ilk kez karşılaştım diyebilirim...
Bence de, farları da ekleyebilirsiniz, kaldı ki orijinal golf 7 camı ile şerit takipli cam arasinda cok az fiyat farkı var

Hayırlı satışlar...

Şerit takip sistemini harici taktırmıştım 7 sistemi mevcut tu 7.5 olarak değiştirdim camı ile birlikte ben tekrardan kamera montajı yapılmadı henüz cama satma kararı aldım aracıda alacak kişi fiyatı düşmesini istedi bende orijinal olarak verme kararı aldım r direksiyon mib 2.5 otomatik park acc logo geri görüş seat sound v.s bunları çıkarıp Orjinal olarak vereceğim diğer parçaları yeni aldığım araca taktıracağım için cam fazla kalıyor elimde

Hayırlı satışlar...

Hayatta Hersey olabiliyor hocam
Arkadasin elinde eski cam duruyorsa
Cikarip eskisini takar 15bin az bir miktar degil
Cam kisa surede de satilir serittakip li oldugu icin Biraz da fiyati asagi cekerse

Hayatta Hersey olabiliyor hocam
Arkadasin elinde eski cam duruyorsa
Cikarip eskisini takar 15bin az bir miktar degil
Cam kisa surede de satilir serittakip li oldugu icin Biraz da fiyati asagi cekerse
15 uygun yazıldı zaten hocam servisteki fiyatı 22.200 tl şuan montajsız olarak camı takalı 1 ay oldu şerit takip sistemi kurulmadı bile yan sanayi cam bile 7 bin tl iken Orjinal logolu camı 15 bine uygun bile yazmışım açıkçası

Yanlis anlamayin ama disarda bunun montajina en az 5 bin tl isterler. Kargo vs de zor bi iş. Servise göre pek de makul durmuyor. Bence alıcı bulmadan camı söktürmeyin

Yanlis anlamayin ama disarda bunun montajina en az 5 bin tl isterler. Kargo vs de zor bi iş. Servise göre pek de makul durmuyor. Bence alıcı bulmadan camı söktürmeyin
Kargo yapmıyorum zaten 1 hafta içerisinde alıcı çıkarsa adana içinde takması ücretsiz bence fiyat gayet makul isteyen olursa da şerit takip komple taktırırım 30 bine önemli olan bana bir adım gelene ben 2 adım giderim mesele ihtiyacı olana gitsin benim paraya ihtiyacım olduğu için değil sadece Orjinale çevirmek için çıkacağım olay bundan ibaret hocam

Aynen o yuzden fiyati birazda asagi cekerse diye yazmistim
Kargo buyuk risk hic bir Alici bu riski almaz Sahsen Ben almam cami alacak olsam cam ci da randevu yapar orda alir ve taktiririm

Kargo yapmıyorum zaten 1 hafta içerisinde alıcı çıkarsa adana içinde takması ücretsiz bence fiyat gayet makul isteyen olursa da şerit takip komple taktırırım 30 bine önemli olan bana bir adım gelene ben 2 adım giderim mesele ihtiyacı olana gitsin benim paraya ihtiyacım olduğu için değil sadece Orjinale çevirmek için çıkacağım olay bundan ibaret hocam
Para ile alakili Birsey demiyoruz zaten

Aynen o yuzden fiyati birazda asagi cekerse diye yazmistim
Kargo buyuk risk hic bir Alici bu riski almaz Sahsen Ben almam cami alacak olsam cam ci da randevu yapar orda alir ve taktiririm
Tamam işte hocam adana içi veriyorum zaten kargo yapmıyorum bende illede isteyen olursa sandık içine koyar sağlam bir şekilde yollarım ama garantisini veremem açıkçası

Geri
Üst Alt