RCD 330 için bilgiye ihtiyacım var

Abi bu cihazda Türkçe dil varmı. İlk linkteki ürün yani. Birde telefon bağlantısı, görüşmesi kalitesi nasıldır?
Bana sorarsan almaya degmez hem gorsel olarak hemde islem olarak
Biraz beklerim en az 8 inch ekranli guzel bir cihaz alirim

Bana sorarsan almaya degmez hem gorsel olarak hemde islem olarak
Biraz beklerim en az 8 inch ekranli guzel bir cihaz alirim
Biraderimde 2013 Comfortline var, Bluetooth ve usb yok cihazında. Böyle ekonomik bi çözüm arıyorum onun aracına. Ünitedir, ekrandır, çerçevesi uzatma kablosu işlerine girmeden. 😊

Abi bu cihazda Türkçe dil varmı. İlk linkteki ürün yani. Birde telefon bağlantısı, görüşmesi kalitesi nasıldır?
Biraderimde 2013 Comfortline var, Bluetooth ve usb yok cihazında. Böyle ekonomik bi çözüm arıyorum onun aracına. Ünitedir, ekrandır, çerçevesi uzatma kablosu işlerine girmeden. 😊
Rcd330

aliexpressteki 2.500 tl olan. bide hocam bu radyoda car menüsünde lastik basınç uyarısını silemiyomuşuz galiba o kafama takıldı lastikte bi sıkıntı olsa diyelim bidaha nasıl silebilirzki?
2500 ytl olan urunden sen ne bekliyor ola bilirsin ki

Bekle zamanla Ama yapacagim isi guzel yap derim sakin yanlis anlama Beni hersey imkan meselesi Ama Biraz bekle zarar etmeyecegin ve seni mutlu edecek olayi yap
sıkıntı yok hocam ama ilersi içinde ünitelik bi olayım yok ya zaten usbden video oynatma var bt ses var kafi benim için. iyi akşamlar teşekkürler.

Geri
Üst Alt