Coilover eibach yay takmak

İsim
Fatih
Araç
Golf 7
Öncelikle herkese selamlar cümleten hayırlı bayramlar. Kafamda bir soru var, golf 7 aracım için başaran marka Coilover aldım ve konforu Orjinal yaya kıyasla bariz bir fark var biliyorsunuz. Ben bu coilovera eibach marka spor yay alsam taksam uyar mı yerine oturur mu düzgün biri şekilde çalışır mı bunu merak ediyorum ve istediğimi elde etmiş olurmuyum hem konfor hem basıklık şimdiden teşekkürler

Bende direk aibach takacam sıfır alıp ikinci el de bulunmuyor olanda sıfır parası istiyor şuan coil var

Kişiden kişeye değişir hocam. Kendi adıma konuşayım, 1.6 tdi golf7 aracıma eibach 35mm taktırdım ertesi gün çıkarttım. Hiç düşündüğüm ve hayal ettiğim gibi olmadı çünki. Kısacası denemeden bilemezsiniz..

Kişiden kişeye değişir hocam. Kendi adıma konuşayım, 1.6 tdi golf7 aracıma eibach 35mm taktırdım ertesi gün çıkarttım. Hiç düşündüğüm ve hayal ettiğim gibi olmadı çünki. Kısacası denemeden bilemezsiniz..
Nesi vardı ki hocam neden memnun kalmadınız

Nesi vardı ki hocam neden memnun kalmadınız
18” jant lastik takılı bende. Birincisi çukura girince sürtüyordu. İkincisi ve en önemlisi aşırı konfor kaybı yaşadım, sert ve sarsıntılı bir hale büründü araç. Görüntü güzel olabilir ama bana göre değil maalesef..

Geri
Üst Alt