Alınacak parçaların Kodları Hk.

3Q0 907 550 B acc kullanım tarihleri 08.07.2019 - 23.11.2020
benim aracın BCM ve Gateway kullanım tarihleri 08.07.2019 - 20.07.2020 tarihleri çok güzel uyuşuyor. Araç donanımında acc olmadığı için servis bu kodlu ürün için cevap veremedi. Yabancı ülkelerde aynı BCM ve Gatewayde kullanılan acc kodu 5Q0 907 572 R. Türkiyeye gelmeyen ürün kodlarından biri bu.Gözümü karartıp 3Q0 907 550 B mi almalıyım yada hazir 2.0 tdi takılı olduğunu öğrenmişsin. Araştır 5Q0 907 572 R mi bulmalıyım. Çözemedim.Tabi arkasından lane asist kör nokta vs diğer parçalar var onlar ayrı muamma. Türkiyede retfofit olarak makyajlı kasa super b ye passatta kullanılan L kodlu lane takmışlar :unsure::unsure:
İyi günler ;söyle bir açıklama ile yardımcı olabilirim…aracınızın radar montaj yeri tampon altı açık şekilde ise 5Q0… kodlu ısıtma özelliğine sahip, eğer montaj logo içine yapılacak şekilde ise 3QF…kodlu ısıtma özelliği bulunmayan , MRRevo14F model radarları kullanmanız gerekmektedir…Ayrıca 3Q0…..L yazılım kodlu kamera kullanmanızı tavsiye etmiyorum…Trafik işaretleri tanıma özelliği 45dk çalışmadan sonra devre dışı kalmaktadır…3Q0…. H yazılımlı kamera daha kararlı çalışmaktadır…

bir an önce başımdan nasıl gönderirim gibi devlet memuru yaklaşımı olunca çözüm bulamıyorsunuz maalesef
Evet bunu bende farkettim. Uğraşmak istemiyorlar yada sorumluluk almak istemiyorlar. Programı bilmiyor olamazlar, senin çerçeveyi bulmam 2 dk almadı

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: RKR
5Q - 3Q montaj farkını açıkladığın için teşekkür ederim. Bunu farketmedim. Paylaştığım Fotoğraf da logonun altında ızgaranın ortasında kapaklı yeri var 360 derece kamerasıyla beraber oraya takılır diye odaklanmıştım.
İyi günler ;söyle bir açıklama ile yardımcı olabilirim…aracınızın radar montaj yeri tampon altı açık şekilde ise 5Q0… kodlu ısıtma özelliğine sahip, eğer montaj logo içine yapılacak şekilde ise 3QF…kodlu ısıtma özelliği bulunmayan , MRRevo14F model radarları kullanmanız gerekmektedir…Ayrıca 3Q0…..L yazılım kodlu kamera kullanmanızı tavsiye etmiyorum…Trafik işaretleri tanıma özelliği 45dk çalışmadan sonra devre dışı kalmaktadır…3Q0…. H yazılımlı kamera daha kararlı çalışmaktadır…

Ekli dosyalar

• acc2.png
    acc2.png
    22.1 KB · Görüntüleme: 4
5Q - 3Q montaj farkını açıkladığın için teşekkür ederim. Bunu farketmedim. Paylaştığım Fotoğraf da logonun altında ızgaranın ortasında kapaklı yeri var 360 derece kamerasıyla beraber oraya takılır diye odaklanmıştım.
3QF… kodlu MRRevo14F radar sizin ihtiyacınız olan model…

Geri
Üst Alt