2017 Golf vs 2021 Polo

Aynı kilometrede aşağıdaki seçenekler arasından hangisini mantıklı bulursunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60
2020 Manuel 1.0 TSI Comfortline Polo sıfır almıştım ve satarak sıfır 2023 Golf 1.0 eTSI Life DSG aldım. Hacim olarak yakınlar. Konfor, yalıtım, kalite olarak Golf önde. Donanım Golf çok önde ancak Life Polo’lar da epey donanımlı(Benimki 2020 Comfortline’dı). Yalıtım, konfor, kalite çok önemli değil dersen Polo al derim. 2017 model demek artık 7 yaşında olan eski bir araç demek. İkinci elde de Polo daha az değer kaybeder.

Sıklıkla şehir içi kullanacaksan 1.0 TSI gayet yeterli. 1.4 TSI Golf 6’m da vardı ama 1.0 TSI harika motor ve üzmüyor.

polo bence daha mantıklı gibime geldi, golfün neredeyse tüm varyasyonlarına bindim, ama polonun iç mekan ve life da gelen donanımları çok yeterli ve keyifli, polo style olsa tadından yenmez, yakın zamanda bir galerida 980 gibi bi rakama satılmıştı style ı.

polo bence daha mantıklı gibime geldi, golfün neredeyse tüm varyasyonlarına bindim, ama polonun iç mekan ve life da gelen donanımları çok yeterli ve keyifli, polo style olsa tadından yenmez, yakın zamanda bir galerida 980 gibi bi rakama satılmıştı style ı.
Bulamadık hocam style 😅

Geri
Üst Alt