Gizli özellik Amerikan park kapatma ve Muayene hazırlık

golfleid

Üye
İsim
Ömer
Araç
Golf
2014 1.6 TDI BM midline golfümün yakın zamanda muayenesi var aracımda şu anda birkaç hata almaktayım sırasıyla aşağıya yazıyorum hangileri ağır kusur sayılır

1. ESC denge kontrolü ve Lastik basıncı ışıkları yanıyor (auto hold çalışmıyor bundan dolayı)

2. Rot ayarı

3. Fren balatalarını kontrol ediniz (Balatalar yeni ve iyi durumda sensörden dolayı hata vermekte)

4. Gizli özellik Amerikan park

5. Araba devir alınca ıslık gibi ses almakta

2014 1.6 TDI BM midline golfümün yakın zamanda muayenesi var aracımda şu anda birkaç hata almaktayım sırasıyla aşağıya yazıyorum hangileri ağır kusur sayılır

1. ESC denge kontrolü ve Lastik basıncı ışıkları yanıyor (auto hold çalışmıyor bundan dolayı)

2. Rot ayarı

3. Fren balatalarını kontrol ediniz (Balatalar yeni ve iyi durumda sensörden dolayı hata vermekte)

4. Gizli özellik Amerikan park

5. Araba devir alınca ıslık gibi ses almakta
fren balatalarının tutuşunda sorun varsa ağır kusurdan kalabilir, yakın zamanda bir arkadaşım el freni yüzünden ağır kusurdan kalmıştı.
amerikan parkta muayeneden kalır

Upvote 0
fren balatalarının tutuşunda sorun varsa ağır kusurdan kalabilir, yakın zamanda bir arkadaşım el freni yüzünden ağır kusurdan kalmıştı.
amerikan parkta muayeneden kalır
Balata tutuş testini başarılı geçti el freni de ayak freni de ama amerikan park için nasıl iptal yapabilirim bilmiyorum

Upvote 0

Geri
Üst Alt