Far Parlatma ( Tavsiyeler )

emreqoral

Üye
İsim
Emre
Araç
Mk7 - 1.2 - 2016
Merhaba arkadaşlar. Malum bildiğiniz gibi farlarımız zamanla yıpranmaya ve sararmaya başlıyor. Çeşitli işlemlerle farlarımız eski parlaklığına kavuşabiliyor. Fakat bunu ne kadar öneriyorsunuz. Far patlatma işleminden sonra çok kısa sürede tekrardan yıpranma ve sararma olduğu söyleniyor. Özellikle şu buharla yapılan işlemden sonra. Ben de aklıma takıldığı için size danışmak istedim. Bu şekilde far temizliği yaptıranlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Teşekkür ederim

2011 passat aracımda geceleri aydınlatma iyice kötüleşmişti, Manisa Sanayide oto boya yapan bir usta, zımparaladıktan sonra spreyle 2 kat cila uyguladı, farlar sıfır gibi oldu, 2 yıldır en ufak bir bozulma yok, bende şaşırdım hep buharla yapılıyor sanıyordum. Şiddetle bu işlemi tavsiye ederim.

2011 passat aracımda geceleri aydınlatma iyice kötüleşmişti, Manisa Sanayide oto boya yapan bir usta, zımparaladıktan sonra spreyle 2 kat cila uyguladı, farlar sıfır gibi oldu, 2 yıldır en ufak bir bozulma yok, bende şaşırdım hep buharla yapılıyor sanıyordum. Şiddetle bu işlemi tavsiye ederim.
Teşekkürler hocam.

Geri
Üst Alt