Golf 7 basic zenon ve Golf 7 çift j far iç aksam değişimi

İsim
MeTiN BaYKaL
Araç
2018 golf
merhaba arkadaşlar aklımda deli sorular var yapan varmı bilmiyorum ama golf 7 basic zenon farın içine j farı yerleştiren oldumu hiç ben yaptırmayı düşünüyorum fikir konusunda destek almak istiyorum afs sistemi aynı şekilde adaptif olarak çalıştırabilirmiyiz

Ekli dosyalar

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    3.8 KB · Görüntüleme: 10
  • images.jpeg
    images.jpeg
    7.1 KB · Görüntüleme: 11

Geçenlerde taiwan Golf 8 stoplu Golf 6 gördüm

İnanmak başarmanın yarısıdır hocam

:) :) Tr'de her şey mümkün :) :)

Geçenlerde taiwan Golf 8 stoplu Golf 6 gördüm

İnanmak başarmanın yarısıdır hocam

:) :) Tr'de her şey mümkün :) :)
valla bu ilki kendim yapmayı düşünüyorum açıkçası orjinalde basic vardı çift j yaptım şimdi uzun far asistanı aktif olmuyor bende orjinal farın içini j ile değişip afs sistemi ile entegre olarak çalışmasını istiyorum en azından orjinal olacak 😁

Yapilabilir diye düşünüyorum ama bununla ugraşan işinin ehli bir usta bulmak lazim o usta da bu iş için baya yüksek fiyat isteyecektir yani astari yüzünü gecer gibi geliyor

Ben orijinal basic xenonlari açtirip icine u led yaptirayim dedim 20 bin fiyat istedi vazgeçtim

Yapilabilir diye düşünüyorum ama bununla ugraşan işinin ehli bir usta bulmak lazim o usta da bu iş için baya yüksek fiyat isteyecektir yani astari yüzünü gecer gibi geliyor
u lede çevirmek çok basit onu elimden geliyor benim korkum olmaz sa eğer hem j far hemde orjinal far araya gidecek usta olarakta kendim yapmayı planlıyorum elektronik bilgim pratik bilgim var montaj konusunda çakışma olurmu diye tereddüte girdim kırık bitane basic zenon ve çift j far bulup denemek istiyorum en azından arayada gitse bir ilki yapmış olurum diye düşünüyorum

u lede çevirmek çok basit onu elimden geliyor benim korkum olmaz sa eğer hem j far hemde orjinal far araya gidecek usta olarakta kendim yapmayı planlıyorum elektronik bilgim pratik bilgim var montaj konusunda çakışma olurmu diye tereddüte girdim kırık bitane basic zenon ve çift j far bulup denemek istiyorum en azından arayada gitse bir ilki yapmış olurum diye düşünüyorum
Ayni şeyi bir önceki aracimda düşünmüştüm yeni kasa poloya replika led far almıştım kalite algisi hosuma gitmedi hem kenarlarda bosluklar kaliyordu hem de terleme yapiyordu benim de elim yatkindir bir cok isi kendim yaparim ama cesaret edemedim fakat kendinize güveniyorsanız deneyin

Ayni şeyi bir önceki aracimda düşünmüştüm yeni kasa poloya replika led far almıştım kalite algisi hosuma gitmedi hem kenarlarda bosluklar kaliyordu hem de terleme yapiyordu benim de elim yatkindir bir cok isi kendim yaparim ama cesaret edemedim fakat kendinize güveniyorsanız deneyin
Valla kendime güveniyorum ama çalışma prensibini göz önünde bulundurarak beyinli Orjinal farın merceklerini değiştirmek istiyorum gündüz farını ve sinyallerini j far ile yer değiştirmek istiyorum korkum şu kodlamada sorun yaşarmıyım işte aklıma o takıldı açıkçası aracımda her iki soket mevcut eskilerini sökmedim afs modülü kodlamadan kapatıldı sadece

Valla kendime güveniyorum ama çalışma prensibini göz önünde bulundurarak beyinli Orjinal farın merceklerini değiştirmek istiyorum gündüz farını ve sinyallerini j far ile yer değiştirmek istiyorum korkum şu kodlamada sorun yaşarmıyım işte aklıma o takıldı açıkçası aracımda her iki soket mevcut eskilerini sökmedim afs modülü kodlamadan kapatıldı sadece
Bence sistem
anladim prensip olarak benzer şeyler ama kodlama isinde pek bilgim yok konuyu takip edeceğim

Bence sistem

anladim prensip olarak benzer şeyler ama kodlama isinde pek bilgim yok konuyu takip edeceğim
Kasası ve camı kırık tekeç far lazım işte bunu yapmak için sağlam basic zenon buldum takım dolu halde 8.000 tl diyor hatasız yarın farcıları gezeceğim olmadı bakalım

Geri
Üst Alt