Golf 8 elektrikli ayna taktırmak istiyorum

2022 golf 8 im var. Elektrikli ayna taktırmak istiyorum daha önceden taktıran var mı nasıl işliyo süreç acaba ve nerede ne kadara taktırdınız ? İstanbuldayım ben varsa tavsiyeleri alabilirim.
Merhaba , geçen ay yaptırdım . Life paket aracıma orjinal içine motor mekanizmasını takıyorlar dış aynalarında bir degısıklık yapılmıyor. Daha sonra ise kodlaması yapıldıktan sonra başka bir işlem yok ankarada opsiyonel otomotiv e yaptırdım

orjinal alacaksan vw sitesine bakmalısın ayrıca servis montaj yapıyor...

11.670₺ + kdv + işcilik

Yada

@İlker34 ile irtibata geçip orjinal parça montaj dahil ücretini sorabilirsin ( parça ücretini kendisine ödedikten sonra kalanı montaj bitiminde ödeyebilirsin ) kendisi ürünü senin adına servisten alabilir montaj kodlama ona yaptırabilirsin...

Ekli dosyayı görüntüle 74314

Taiwan istiyorsan

Emre +90 (545) 401 35 34

Herşey sahil 9750₺ kendisi ile görüşebilirsin...

Ekli dosyayı görüntüle 74315
Bu benim araç, kodlama işi baya sürdü özkan abi emre abi baya ilgilendiler gidecek arkadaşlar için işlemler daha kısa sürecektir. Tavsiye ederim

Serviste life pakete taktırmıştım. Yeni alımam motorlu ayna iskeletinin üzerine mecvut ayna camları ve ayna kapaklarını aktarıyorlar. Daha sonra otomatik açılıp kapanan iskeleti (aynaları) araca takıyorlar. Life için kapı modülü değişmiyor, sadece sol kapı işindeki ayna kontrol butonu değişiyor . Yeni takılan ayna gövdesinin altında aydınlatma, aynada ısıtma, sağ aynada R de aşağı çevirme özelikleri oluyor. Herşeyin çalışması için servis kodlama yapıyor ve teslim ediyor.

bundan önceki gofume life model esenyurt doğuş otoda taktırmıştım. orjinal ürün servis taktı ve ürününde garantisi var, şahsi fikrim olarak servisi öneririm

Ankara Arca Oto'da 15 bine taktırdım. İşçilik, konfor ve estetik olarak memnun kaldım. Serviste yaptırmanızı tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt