Golf 8 elektrikli ayna taktırmak istiyorum

Serkanbey

Yeni Üye
İsim
Serkan
Araç
Golf 8
2022 golf 8 im var. Elektrikli ayna taktırmak istiyorum daha önceden taktıran var mı nasıl işliyo süreç acaba ve nerede ne kadara taktırdınız ? İstanbuldayım ben varsa tavsiyeleri alabilirim.

2022 golf 8 im var. Elektrikli ayna taktırmak istiyorum daha önceden taktıran var mı nasıl işliyo süreç acaba ve nerede ne kadara taktırdınız ? İstanbuldayım ben varsa tavsiyeleri alabilirim.

Elektrikli aynadan anlatmak istediğiniz sistem nedir?

Merhaba galiba katlanır ayna eklemek istiyorsunuz İstanbulda Bal Garajı tavsiye ederim.

Evet katlanır ayna ücretleri nedir biliyo musunuz?

Evet katlanır ayna ücretleri nedir biliyo musunuz?

orjinal alacaksan vw sitesine bakmalısın ayrıca servis montaj yapıyor...

11.670₺ + kdv + işcilik

Yada

@İlker34 ile irtibata geçip orjinal parça montaj dahil ücretini sorabilirsin ( parça ücretini kendisine ödedikten sonra kalanı montaj bitiminde ödeyebilirsin ) kendisi ürünü senin adına servisten alabilir montaj kodlama ona yaptırabilirsin...

IMG_1013.jpeg

Taiwan istiyorsan

Emre +90 (545) 401 35 34

Herşey sahil 9750₺ kendisi ile görüşebilirsin...

9fe4afde-1f84-4ad7-b534-e4925051ea5a.jpeg

Son düzenleme:

11.670₺ + kdv + işcilik

Yada

@İlker34 ile irtibata geçip orjinal parça montaj dahil ücretini sorabilirsin ( parça ücretini kendisine ödedikten sonra kalanı montaj bitiminde ödeyebilirsin ) kendisi ürünü senin adına servisten alabilir montaj kodlama ona yaptırabilirsin...

Ekli dosyayı görüntüle 74314
Golf 7 aracım için katlanır ayna bakıyordum. Siteden kontrol edim dedim 8222 tl fakat altta not düşmüşler işçilik, kdv ve ötv dahil değildir diye..

Ben serviste yaptırdım.. gayet memnunumm 2 yılda garantili ürün... servis ürünü olmazsa... geri takınca ayna otomatik aşağıya inmiyor bu arada bilgin olsun.

Ben serviste yaptırdım.. gayet memnunumm 2 yılda garantili ürün... servis ürünü olmazsa... geri takınca ayna otomatik aşağıya inmiyor bu arada bilgin olsun.
Bende ender de yaptırdım. Ürün orjınal R de sag ayna ınıyor. Gece kapı aydınlatmasıda var basarılı.Sadece Impresion Paket ıse kapı modullerınınde degısımı gerekiyor. Lıfe paketler için bılgım yok.

11.670₺ + kdv + işcilik

Yada

Ekli dosyayı görüntüle 74314

Taiwan istiyorsan

Emre +90 (545) 401 35 34

Herşey sahil 9750₺ kendisi ile görüşebilirsin...

Ekli dosyayı görüntüle 74315
Hocam o logodan golf 7 için ayna altı ledi şeklinde mevcut mu elinizde ?

yedek parça satış sitesine nasıl ulaşabilirim doğuş

1711367482126.pngbu sayfaya nasıl ulaşabilirim diğer parçalarıda görebiliyormuyuz bu sayfada

Geri
Üst Alt