2022 Golf 8 Hoparlör Sorunu

Serkanbey

Yeni Üye
İsim
Serkan
Araç
Golf 8
Merhabalar 2022 model golf 8 aracım var life paket yüksek seste tizli müziklerde seste cızırtı , titreme ve bas kesme sorunu yaşıyorum . Servise götürdüm 2 kere 2 seferde de kolonların kaldırmadığını bu araçların hepsinde bu şikayet olduğunu söylediler. Konuyla ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ? Paylaşırsa çok sevinirim .

Benim telefonda iphone 13 kabloda da aynı şekilde sorun yaşıyorum. Yapıcak bişey yok full seste kolonlar kaldırmıyo dediler kalacak böyle.

Upvote 0

Benim telefonda iphone 13 kabloda da aynı şekilde sorun yaşıyorum. Yapıcak bişey yok full seste kolonlar kaldırmıyo dediler kalacak böyle.
Benim aracımda da sesi çok açınca ses kendinden geçiyor, bir boğuk bir canlı gibi gibi oluyor, bence bunların hoparlör sistemi çok vasat o yüzden böyle. eski vw lerde ses sistemleri çok iyiydi şimdikiler vasat.

Upvote 0
Aynen öyle yazık yani wv den bekler misin böyle bir şey 😄
bu konuşmadan sonra indim denedim tekrar, usb veya bluetooth fark etmeksizin hoparlörde ciddi ses sorunları var %50 üstünde acayip afallıyor, ilk fırsatta tak çalıştır tarzı güzel bir hoparlör almak istiyorum, eski 2013 aracım kapıları yumrukluyordu bu ise anca pöğ pöğ öksürüyor :D

Upvote 0
Eski kolonlardan koysalardı daha iyidi dimi bende de 2012 vardı canaavar gibiydi vw kaliteyi düşürmüş yazık 😄

Upvote 0
bugün farklı bir ayar denedim, ayarlardan bluetooth ses kısmından kısık moda alırsanız daha kaliteli çıkıyor ses. daha zor bozuluyor yüksek seste

Upvote 0

Geri
Üst Alt