Golf 7 Highline Far Soketi

haktanlau

Üye
İsim
Haktan Duğan
Araç
Golf 7
Aracım Highline U Led far alacağım ama kesme biçme olmadan far soketi ve yazılım yapılıyormuş nerden satın alabilirim maliyeti ne kadar olur

Böyle bir şey sanırım

Ekli dosyalar

• 8CD56BA4-0CEC-4DC6-BAA2-5E726946BABD.jpeg
    8CD56BA4-0CEC-4DC6-BAA2-5E726946BABD.jpeg
    79.7 KB · Görüntüleme: 27
Ben üretiyorum, mevcut elimde.

Ekli dosyalar

• 905BBBC1-A7FE-474A-B857-6872ACBE274E.jpeg
    905BBBC1-A7FE-474A-B857-6872ACBE274E.jpeg
    98.5 KB · Görüntüleme: 21
Kodlama ne kadar abim
Vas5054 kablosu varsa, uzaktan baglanti verebiliyorsaniz ancak yapilabilir. 500₺ tutar o da. Kodlamadan once sizin yapmaniz gereken bir kac degisiklik de var arac icinde tabi. O sekilde hatasiz kullanilabilir.

Vas5054 kablosu varsa, uzaktan baglanti verebiliyorsaniz ancak yapilabilir. 500₺ tutar o da. Kodlamadan once sizin yapmaniz gereken bir kac degisiklik de var arac icinde tabi. O sekilde hatasiz kullanilabilir.
Abi benim farlar orijinal highline farı u led far alacağım bunu direkt takıp çalıştırma şansım yok mu

Abi benim farlar orijinal highline farı u led far alacağım bunu direkt takıp çalıştırma şansım yok mu
Hayir imkansiz. Soketi takip hicbir sey yapmazsaniz AFL hatasi verir ve uzunlariniz calismaz. Highline sistemden Comfortline sisteme gecmek basit bir operasyon degil nşa. Ben çift tarafli soket ureterek ugrasmayi minimuma indirmeye calisiyorum sadece.

Hayir imkansiz. Soketi takip hicbir sey yapmazsaniz AFL hatasi verir ve uzunlariniz calismaz. Highline sistemden Comfortline sisteme gecmek basit bir operasyon degil nşa. Ben çift tarafli soket ureterek ugrasmayi minimuma indirmeye calisiyorum sadece.
Soketi aldıktan sonra ne yapmamız gerekiyor abi araç içerisinde ne değiştirmemiz lazım

Bozulur tabii ki, seviye dusuyorsunuz. Hic girmeyin bu ise tavsiyem.
Abi yani kesme biçme işlemi yapılacak mı ondan bahsediyorum orijinal soket sokete olduğu sürece sorun olmaz ayar düzenlenmez mi ki sonradan eskisine çevirmek istesek

Geri
Üst Alt