Alınık Pla ve logo geri görüş

kates0991

Yeni Üye
İsim
Koray
Merhaba aracıma
Pla 3.0 ve logo geri görüş kamerası taktırmakistiyorum. Ankara olması tercihimdir bu konuda yardımcı olabilecek olan varmı acaba

Necati usta kaygusuz oto veya opsiyonel otomotiv bir danisin isterseniz

İki yerde konusunda uzmandir

Selam. İki yerde de bulamazsiniz iki urun de elimde mevcut. Orijinal high logo geri gorus 9000₺, pla 3.0 set 4500₺

Merhaba elimde 3GD 827 469N high geri görüş kamerası var yeni tip logolu orjinal polanyo malı isterseniz yardımcı olabilirim.

Fiyat nedir hocam?
Merhabalar fiyatı 9 bin tl
Bu kameralar artık yurt dışından temin edilemiyor. Aliexpres gibi sitelerden de temin etmesi neredeyse imkansız kamera+kablo tesisatı olarak satıcılar gönderemez eğer siteden seçerseniz göreceksiniz bu ülkeye sevkiyat gerçekleştirilemiyor diyor. Şuan aliexpres sevkiyat ücretiyle 9 bini geçiyor ancak sipariş geçemiyorsunuz. Sadece kamera ile kablo tesisatını ayrı ayrı sipariş geçebilirsiniz bu seferde fiyat 10 binleri buluyor ve fiyat yüksek olduğu için gümrüğe takılıyor. Paranızda çöp oluyor. Low kamera bir kaç kişi temin etti ancak high kamera ne yazik ki ülkeye artık getirtilemiyor getirten olursa da fiyatlar çok uçuk. Bu fiyat size yüksek geldiyse bahsettiğim siteden low kamera sipariş geçmeyi deneyin oda 8 bin civarına geliyor ancak gümrük riskini unutmayın.

On arka park sensorunuz varsa playa gecmek icin full set eksiksiz. Tekirdag Corlu
Hocam sizinle görüşmüştük ben de Avcılar’dayım far için konuşmuştuk altı ay önce stok gelmemişti gelince de fiyat acayip artmıştı 😁
alışveriş yapamadık o yüzden 😫

Hocam sizinle görüşmüştük ben de Avcılar’dayım far için konuşmuştuk altı ay önce stok gelmemişti gelince de fiyat acayip artmıştı 😁
alışveriş yapamadık o yüzden 😫
Dogrudur, bugune kismet olsun o zaman playi gondereyim 😀

Geri
Üst Alt