SATILIK Satılık 8’İnç ekran ( satıldı)

rcd330 um var zaten. 8.5 ekran 7-8bin e se unite laİm o sekikde düşünüyorum o zaman
Selam
Sen set istiyorsun o zaman Ama sorunsuz saglikli basina agritmayacak sana sorun cikarmayacak 8 inch bir seti de 7-8 bine bulma ihtimalin yok
Bulursun da o set zaten elinde patlar
8 inch piksel hatasi olmayan bir ekran bile en az 7-8 bin
Alirken dikkatli incele

rcd330 um var zaten. 8.5 ekran 7-8bin e se unite laİm o sekikde düşünüyorum o zaman
@ekoman245 erkandaki ünite 7500 tl
Bendeki ekran piksel hatasız 8500 tl

Piksel hatalı ve temizliğine göre 7500 -10.000 arasında 8 inç yeni nesil ekran bulma ihtimaliniz var toplam maliyetiniz 16.000 tl elinizdeki rcd 330 da satılnca maliyetiniz yarı yarıya düşecektir

@ekoman245 erkandaki ünite 7500 tl
Bendeki ekran piksel hatasız 8500 tl

Piksel hatalı ve temizliğine göre 7500 -10.000 arasında 8 inç yeni nesil ekran bulma ihtimaliniz var toplam maliyetiniz 16.000 tl elinizdeki rcd 330 da satılnca maliyetiniz yarı yarıya düşecektir
Pikse hatali ekranla
Piksel hatasiz ekran arasinda ne kadar fark var fiyat olarak

@Oktay_b8_gte Tek çizgili sattım 4,500tl ye. Açıkcası sıfır ayarındaydı ancak 1 piksel cizgisi gibi bir şey belli belirsiz vardı. Şöför tarafından bakınca görünmüyordu.
Bu satılan ekranda da gördüğüm kadarıyla tam ortada üst tarafta bir deformasyon var. Bu deformeyle bu ekranda ne yazık ki bu paraları etmez. Ekran menü teması siyah olduğu için sürekli belli olacak çizikten daha çok göze çarpacak. Taksan keşke çizik olsaydı diyebilirsin.

@Oktay_b8_gte Tek çizgili sattım 4,500tl ye. Açıkcası sıfır ayarındaydı ancak 1 piksel cizgisi gibi bir şey belli belirsiz vardı. Şöför tarafından bakınca görünmüyordu.
Bu satılan ekranda da gördüğüm kadarıyla tam ortada üst tarafta bir deformasyon var. Bu deformeyle bu ekranda ne yazık ki bu paraları etmez. Ekran menü teması siyah olduğu için sürekli belli olacak çizikten daha çok göze çarpacak. Taksan keşke çizik olsaydı diyebilirsin.
çalışırken belli olmayan bir leke evet ,tek pikselli ekranı 1500 e verdiğim oldu satmış olduğunuz ilanınızdaki resimde benim sattığım ekrandı

Merhabalar 8500 e
Ilanda satilan ekranda gorunurde bir sorun yok
Ama 7500 e satilan cihaz ve unite de ekranada dedigin gibi Bencede sikinti var

çalışırken belli olmayan bir leke evet ,tek pikselli ekranı 1500 e verdiğim oldu satmış olduğunuz ilanınızdaki resimde benim sattığım ekrandı
Pardon anlamadim
Benim ilanda ki resim mi sizin sattiginiz ekranin resmi
Bendeki cihaz sifir konumda toplam aracta 4 ay takili kaldi
Resim cihazin 1/1 resmi
Bu arada ben kimsenin malini kotulemiyorum
Yanlis anlasilmak istemem
Bendeki ekran Nav tuslu
Resimde de gozukuyor
Sizdeki ekran ise App tuslu
Sizin sattiginiz ekran in resmi Nasil olabilir
Arti bende ki ekranlari n hepsi kusursuzdur nokta hata olmaz olani da almam ve satmam

Ekli dosyalar

• IMG_9122.png
    IMG_9122.png
    282.5 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Pardon anlamadim
Benim ilanda ki resim mi sizin sattiginiz ekranin resmi
Bendeki cihaz sifir konumda toplam aracta 4 ay takili kaldi
Resim cihazin 1/1 resmi
Bu arada ben kimsenin malini kotulemiyorum
Yanlis anlasilmak istemem
Bendeki ekran Nav tuslu
Resimde de gozukuyor
Sizdeki ekran ise App tuslu
Sizin sattiginiz ekran in resmi Nasil olabilir
Arti bende ki ekranlari n hepsi kusursuzdur nokta hata olmaz olani da almam ve satmam
Dikkat ederseniz yadığım yazı size değil

Hocam ekranın teması siyah nasıl belli olmayacak onu anlamıyorum. Piksel çizgisinde dikkatli bakmayınca belli olmuyor zaten.
Bu ekranları 800-900 e de satıldığı zamanlar oldu siz 1500tl ye ne zaman sattınız eğer hala aynı fiyata varsa tek piksel çizgili alalım hocam :)

Geri
Üst Alt