SATILIK Satılık 8’İnç ekran ( satıldı)

Hocam ekranın teması siyah nasıl belli olmayacak onu anlamıyorum. Piksel çizgisinde dikkatli bakmayınca belli olmuyor zaten.
Bu ekranları 800-900 e de satıldığı zamanlar oldu siz 1500tl ye ne zaman sattınız eğer hala aynı fiyata varsa tek piksel çizgili alalım hocam :)
Bu satis ilani bir az konusundan cikti galiba

Hocam ekranın teması siyah nasıl belli olmayacak onu anlamıyorum. Piksel çizgisinde dikkatli bakmayınca belli olmuyor zaten.
Bu ekranları 800-900 e de satıldığı zamanlar oldu siz 1500tl ye ne zaman sattınız eğer hala aynı fiyata varsa tek piksel çizgili alalım hocam :)
Anlaşılmayacak bir şey yok aslında camda olan lcd de olmayan bir leke olduğu için çalışırken belli olmadığından bahsediyorum

Son düzenleme:
@Mk7scorpion Ekranda bolca çiziklerde var. Ayrıca ekranın kenarlarında da ışık patlamaları var. Siz sıfır ayarında gibi satmaya çalışıyorsunuz. Bence yanlış..

@tuncer_2632 sıfırını servis harici bulunmasının imkansız olduğunu sanırım sizde biliyorsunuz sıfır ayarıda satmam için sıfır fiyatına yakın olmaı gerekir ki öyle bir düşünceye sahip değilim led süzmesi olmayan ekran pek nadirdir önlemesi mümkün olduğu bilinir ama ben ekranı açmam yanlış olan kısma gelice kendinizde aramanızda fayda var

@Mk7scorpion Ekranda bolca çiziklerde var. Ayrıca ekranın kenarlarında da ışık patlamaları var. Siz sıfır ayarında gibi satmaya çalışıyorsunuz. Bence yanlış..
Bence satisa konan ekranda cizik varsa kirik varsa leke varsa piksel hatasi varsa hepsini yazmamiz gerekli diye dusunuyorum

Bir konuya ortadan yada sondan atlanılmaz sayın @Oktay_b8_gte bey ilanın başına bir bakın
Pardon Ama Siz yanlis anladiniz Ben sizin satis ta olan ekranin icin yazmadim
Genel olarak bir Ilan verilirken Hersey belirtilmeli dedim!
Ve sizin satis ilaniniza sizin deyilminizle ortada n yada sonun dan atlamadim
Bu ilani verdiginiz gunden bu zaman a kadar takip ediyorum ve yorum da yazmistim bir den fazla
Siz
@tuncer_2632 arkadas in yorumlarina kizip bana tepki gosteriyorsunuz bu acik ve net Ama yanlis kisiye tepki gosteriyorsun
Hayirli gunlerin olsun

Pardon Ama Siz yanlis anladiniz Ben sizin satis ta olan ekranin icin yazmadim
Genel olarak bir Ilan verilirken Hersey belirtilmeli dedim!
Ve sizin satis ilaniniza sizin deyilminizle ortada n yada sonun dan atlamadim
Bu ilani verdiginiz gunden bu zaman a kadar takip ediyorum ve yorum da yazmistim bir den fazla
Siz
@tuncer_2632 arkadas in yorumlarina kizip bana tepki gosteriyorsunuz bu acik ve net Ama yanlis kisiye tepki gosteriyorsun
Hayirli gunlerin olsun
Benim kızdığım bir nokta yok , forum konular tartışılsın bilgiler paylaşılsın diye var zaten ama bir mesaj alıntı yapılıp yazı yazılırsa ve aynı içeriğe destekler niteliğinde ise. O konuya bağlanır ,sizede hayırlı günler

Geri
Üst Alt