Golf 7 2016 MİB2 Orjinal Discover Pro arıyorum.

Oncelikle sinirli deyilim
Benden alman yada almaman Benim icin zerre kadar onemli deyil arkadasim Ben sana form Dan bir arkadas oldugun icin yardimci olmaya calisiyor um oncelikle bu bir
Oncelikle ne isyedigine karar vermelisin ki insanlar sana yardimci olsunlar

Unite ve ekrani aldin
Birde ekran a gore cerceve alacan
Internetten aradigin zaman discoverpro 9,2 inch ekran cercevesi yazdigin an hepsi cikar
Vw carpley icin usb soketi yazacan o da cikar
Oldmu sana bir set
Yani o kadar cerceve ve usb sorun yapma
Bende carpley icin usb de var sadece bir cerceve alacan onuda her yerde bulabilirsin
Su an forma ozel 31 bin bende
Sahibinden de ilanim 33bin piksel Hatasiz ekran Kusursuz cihaz full acik
Arkadaş kartla satın almak istiyor. Sarı siteden açın bi get ilan olsun bitsin :)

Sari siteyi tavsiye edtmen orda 20 bin I’m gitti
haklısınız tabiki , o yöntemler alıcıyı koruyor hep. Şu dönemde kimsede nakit yok herkes kartla döndürüyor :) Bende arabada kendimi zorlayınca pek nakit kalmadı , bu ekranla da hiç içim sinmiyor o yüzden bir an önce almak istiyorum.

haklısınız tabiki , o yöntemler alıcıyı koruyor hep. Şu dönemde kimsede nakit yok herkes kartla döndürüyor :) Bende arabada kendimi zorlayınca pek nakit kalmadı , bu ekranla da hiç içim sinmiyor o yüzden bir an önce almak istiyorum.
Sen nakit ayarla ben ne zaman olursa olsun sana yardimci olacam cihaz konusunda

Sen nakit ayarla ben ne zaman olursa olsun sana yardimci olacam cihaz konusunda
geven ay sattim inan cihaz yok Eline ulasti ulasmadi bizim paket ortada yok odeme de yapmadilar gitti bizim 20bin

Geri
Üst Alt