Vagcom / VCDS / Retrofit

Firatt35

Katılımcı Üye

İsim
Fırat
Araç
Golf 2014
Merhaba arkadaşlar
Son 3 senedir aldığım golf 7 aracıma kendimce bir şeyler yaptım. Bu süre zarfı içinde araç üzerinde yaptığım işlemler neticesinde kendimi geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Kodlama ve gizli özellik açma-kapama, her türlü parça montajı ve sorunları ile ilgili bana ulaşabilirsiniz. İzmir’den ve çevre illerden yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler.

📞 0530 338 9096 / Whatsapp

Selam hocam bi sorum olacak 2021de klon kablo almıştım şimdi pcye 23 versiyon uygulamayı ve loaderi indirdim 2023 model araçlara işlem yapabilir miyim?

Selam hocam bi sorum olacak 2021de klon kablo almıştım şimdi pcye 23 versiyon uygulamayı ve loaderi indirdim 2023 model araçlara işlem yapabilir miyim?
Hayır. VAG kablosunun versiyonunu yükseltmeniz gerekiyor..

Son düzenleme:
Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum:)

Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum:)
Sizdeki kablonun chipine baktınızmı?
DİKKAT!

Klon kablo yükseltimi sadece Atmega162(ATMEL)
chipe sahip olan kabloları destekliyor. NEC, ARM veya diğer chipler maalesef desteklenmiyor.

KABLOM ATMEL MI NASIL ANLAYACAM?

Bunun için kabloyu açıp chipe bakmaktan başka çareniz yok , örnek resim altta

1.jpg

hocam kabloyu yükseltsenizde 2023 lere düzgün bağlanmaz arıza vs silersiniz yenilerde sfd kilidi olduğundan klon ile sfd kilidi açılıyormu bilmiyorum

Geri
Üst Alt