BCM değiştirdim bu şekilde hata alıyorum sebebi ne olabilir? Önemli

Odis-s fiyati 2500tl civari bu arada. Araciniz da parca degistirdiginiz de Odis-s online ile parcayi araciniza adapte etmeniz gerekiyor. Sahsen vas5054 tercih etmem zira 2022+ modellerini desteklemiyor. Bunun yerine beliri J2534 PassThru cihazlarindan kullanabilirsiniz. Ben MaxiFlash Pro kullaniyorum. interface.png

Odis-s fiyati 2500tl civari bu arada. Araciniz da parca degistirdiginiz de Odis-s online ile parcayi araciniza adapte etmeniz gerekiyor. Sahsen vas5054 tercih etmem zira 2022+ modellerini desteklemiyor. Bunun yerine beliri J2534 PassThru cihazlarindan kullanabilirsiniz. Ben MaxiFlash Pro kullaniyorum. Ekli dosyayı görüntüle 72728
VAS 5054 le 2024 dahil bütün araçlara bağlanıyorum sorunsuz olarak

Vas5054 yeni postsetup guncellemeleri almiyor. Bir sure sonra guncelleyemeyecegi moduller çoğalacak.

bu vas5054 sistemi ve odis arasında ne fark var tam olarak, ben sadece rosstech in vcds i ve obdeleven i biliyorum, aydınlatırsanız sevinirim
Vas kullandigin kablo, odis ise bilgisayardaki yazilim. İkisi birlikte kullaniliyot

2500'e kim odis kuruyorsa ben yarı fiyatına kurarım bu dolandırcıların bir vag piyasasına el atmadığı kalmıştı sanki programı sıfırdan inşa ediyorlar.

2500'e kim odis kuruyorsa ben yarı fiyatına kurarım bu dolandırcıların bir vag piyasasına el atmadığı kalmıştı sanki programı sıfırdan inşa ediyorlar.
Arkadas 8000 diyince bende 2500'u ucuz sanmistim. Sebebinin yari fiyat olmasindan degilde, yorumunuzu ele alarak arkadasim icin odis-s ve e yi sizden almak isterim. Benim icin odis-s ve e 160$'a maal oldu. Coklu markalarda calistigim icin bu konularda piyasa bilgilerine sahip degilim. Size nerden ulasabilirim?

Arkadas 8000 diyince bende 2500'u ucuz sanmistim. Sebebinin yari fiyat olmasindan degilde, yorumunuzu ele alarak arkadasim icin odis-s ve e yi sizden almak isterim. Benim icin odis-s ve e 160$'a maal oldu. Coklu markalarda calistigim icin bu konularda piyasa bilgilerine sahip degilim. Size nerden ulasabilirim?
8000'e normalde vas5054 + odis veriyor olmaları gerekiyordu. Biraz yüksek fiyat çekmişler. Sizin donanımınız nedir vas5054a mı yoksa 6154 vxdiag tarzı 3.th bir ürün mü.

Autel'in J2534 passthrusunu kullaniyorum. Ayrica sadece odis-s 80$ odedim... Skypetan sizinle irtibata gecicem. Tesekkurler

Edit: Aaaa siz MHH Oziimissiniz. Bende diyorum Oxidoxii'yi nerde gormustum. Ben Karzan1977. Gecen profil fotonuzda Turk bayragi oldugu icin reputation atmistim.

Abiler yazdiklariniz bizim gibi yazilimdan çok anlamayan insanlara başka bir dil gibi geliyor 😁 size şimdi hemen bir soru… ben aracima ufak tefek gizli özellik açan insanlara para vermek yerine malzeme alayip kendim bakarim kurcalarim vs diye düşünüyorum ve 2015 golfum vardi ancak vcds aldim kullaniyordum. Şimdi bcm upgrade olunca koltuk isitma için long coding gitti ama diger kisimlarda vcds ile yapilmaz durumuna geldi benim vcds aliexpressten aldim 23x versiyon. OBD eleven alsam beyaz ufak olani anroid crack ile iş yapar mi?

Kodlama gitti adaptasyon geldi değişen birşey yok. Volkswagen tıklama yapma kanalları değiştir diyor sadece. Vcds, eleven bunu basit şekilde halleder sadece yerleri iç içe. Vcds zaten açık şekilde gösteriyor arama kutusuna yazınca hemen çıkar. China vcds kullandım ondada aktif.

Geri
Üst Alt