BCM değiştirdim bu şekilde hata alıyorum sebebi ne olabilir? Önemli

Odis icin videoda paylaştığım ethernetle baglanma denenebilir. Çalışıyor mu bilmiyorum. Video ilgimi cekti sizlerle de paylaşmak istedim. Eğer calisiyorsa basit bir çözüm olur.

Hatta ugrasmak istemeyenler kabloyu hazir satin alabilir. Obd ethernet kablosu yazinca çıkıyor.

sadece doip protokolünü destekleyen yeni nesil araçlarda çalışıyormuş Oğuz hocam

Bu bcm ile ilgili herhangi bir sorun problem yaşanıyor mu ec kodlu bcmleri ilk defa görüyorum ambiyans destekli aliexpresten almayı düşünüyorum da

Kodlama gitti adaptasyon geldi değişen birşey yok. Volkswagen tıklama yapma kanalları değiştir diyor sadece. Vcds, eleven bunu basit şekilde halleder sadece yerleri iç içe. Vcds zaten açık şekilde gösteriyor arama kutusuna yazınca hemen çıkar. China vcds kullandım ondada aktif.
f2dbd726-02be-4f3d-bfbe-16d11c27bfc4.jpeg
Kodlama gitti adaptasyon geldi değişen birşey yok. Volkswagen tıklama yapma kanalları değiştir diyor sadece. Vcds, eleven bunu basit şekilde halleder sadece yerleri iç içe. Vcds zaten açık şekilde gösteriyor arama kutusuna yazınca hemen çıkar. China vcds kullandım ondada aktif.

Bu şekilde securtiy acces girmeme ragmen basit gozukuyor basilmiyor sekmelere sebebi ne olabilir?

23.3.0 olmasına rağmen bende açık muhtemelen sizin vcds aygıtı ile alakalı. Atmega mı yok arm işlemcili mi ?

Üzdü, kralmaliden kablo mu alsam yoksa obdeleven mi? Tavsiyeniz ne olur? Ort ayni fiyatlar
hocam obdeleven daha iyi olur hem lisanslı hem de ara yüzü daha basit. bendeki kablolarda çipi atmel olanlar 1300 lira sizdeki gibi 2017 2018 e kadar olan araçları okur üstü araçların bazım modüllerini okumaz desteklemez. stm çipli olanlar var onlar okur 3000 lira onlarda. ama dediğim gibi obdeleven daha iyi olur.

merhaba, şuan obdEleven cihazının 40€'luk versiyonunu satın alsam pro plana gerek kalmadan long coding işlemlerini yapabiliyor muyum? obdElevendan vazgeçip kablo satın almak istesem bir öneriniz var mıdır?

merhaba, şuan obdEleven cihazının 40€'luk versiyonunu satın alsam pro plana gerek kalmadan long coding işlemlerini yapabiliyor muyum? obdElevendan vazgeçip kablo satın almak istesem bir öneriniz var mıdır?
obdeleven alacaksanız pro planı mutlaka alın, yoksa yapılacaklar sınırlı

Geri
Üst Alt