Red.R VAG

RedRVAG

Yeni Üye
İsim
Hakkı
Araç
Golf 7.5 1.4 tsi
Merhabalar golftutkusu camiası aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 2 ay önce kırmızıgolf 7.5 sahibi oldum. R dönüşüm yaptım. Aracıma ismi başlıkta olduğu gibi Red.R VAG Ankara’da karşılaştığım bir arkadaş sayesinde Şuan buradayım. Golf aşığı birisiyim.Model yıl paket motor farketmez arkadaşlar araçlarımız çok değerli araçlarımız değerlerini iyi bilelim.SAYGILARIM SUNUYORUM HEPİNİZEIMG_8392.jpeg

Teşekkürler büyük bir ekip burası anlatılınca şaşırdım böyle bi platform olmasına çok mutlu oldum gerçekten çok mükemmel. Arabasına aşık birisi olarak sayfayada aşık oldum. Herkese kazasız belasız araçlarının tadını alması dileğimle🙏🏻

Hoşgeldiniz, aracınıza da maşallah.

Merhabalar golftutkusu camiası aranıza yeni katıldım. Yaklaşık 2 ay önce kırmızıgolf 7.5 sahibi oldum. R dönüşüm yaptım. Aracıma ismi başlıkta olduğu gibi Red.R VAG Ankara’da karşılaştığım bir arkadaş sayesinde Şuan buradayım. Golf aşığı birisiyim.Model yıl paket motor farketmez arkadaşlar araçlarımız çok değerli araçlarımız değerlerini iyi bilelim.SAYGILARIM SUNUYORUM HEPİNİZE

Hoş geldiniz. Hayırlı, keyifli, aktif paylaşımlar dileğiyle.

Aracınız hayırlı olsun. Maşallah, çok yakışıklı.

.

Hoşgeldiniz foruma hocam, güle güle kullanın aracınızı...

Hoşgeldiniz, beyaz araç sahibi olarak içimde kırmızı hep bi heves aşk gibi kaldı (bizim beyaz duymasın kıskanır arıza verir :D) Tekerinize taş değmesin iyi günleer

Hoşgeldiniz, beyaz araç sahibi olarak içimde kırmızı hep bi heves aşk gibi kaldı (bizim beyaz duymasın kıskanır arıza verir :D) Tekerinize taş değmesin iyi günleer
Hoşbulduk beyazın yeri ayrı kırmızının yeri ayrı kardeşim kendine göre tarzları var :)) Rabbim kırmızılar nasip etsin sana amin bilmukabele iyi günler

Geri
Üst Alt