Golf 8 Katlanır Aynalar

sametaslan

Üye
İsim
Samet Aslan
Araç
Golf 8 Life
Merhabalar golf8 aracım için katlanır ayna yaptırmak istiyorum servis işçilik dahil 15 bin tl'ye yapıyor Aynayı servisten alıp dışarda yaptırınca daha ucuza geliyor ama elektronik aksamın garantinin bozulacağını söyledi servis.
2. seçenek ise taiwan malı takmak öyle yapınca 5 bin tlye geliyor sizce hangisini yapmak mantıklı , ayrıca garanti bozulma işi hakkında bilgisi olan var mı ?

Böyle şeyleri garanti bitince yaptırmanızı tavsiye ederim. Arka stopa bişi olsa, elektirk aksamı derler aynadan dolayı derler. Geçerler. Biraz haince ama böyle durum.
Yada orjinal serviste yapılacak.
Ben olsam garanti bitince taivan takarım. İyi araştırmak kaydıyla.
3 taivan = 1 orji

Merhabalar golf8 aracım için katlanır ayna yaptırmak istiyorum servis işçilik dahil 15 bin tl'ye yapıyor Aynayı servisten alıp dışarda yaptırınca daha ucuza geliyor ama elektronik aksamın garantinin bozulacağını söyledi servis.
2. seçenek ise taiwan malı takmak öyle yapınca 5 bin tlye geliyor sizce hangisini yapmak mantıklı , ayrıca garanti bozulma işi hakkında bilgisi olan var mı ?

Servisten alsan dışarıda taktırsan çok fark etmez servise teslim et herşeyi halletsinler...
Taiwan malını unut...

Servisten alsan dışarıda taktırsan çok fark etmez servise teslim et herşeyi halletsinler...
Taiwan malını unut...
Metin abi bende öyle düşünüyorum sensorle ilgili sorun devam ediyor araç zaten kalacak 3-4 gün yapsınlar bari.

Metin abi bende öyle düşünüyorum sensorle ilgili sorun devam ediyor araç zaten kalacak 3-4 gün yapsınlar bari.

Aynen aradan çıksın...

eğer yakınsa ayna için avekte arkadaşta var hallederler...

Son düzenleme:
hocam hangi servise yaptırıyorsunuz

Merhabalar. Ben de hafta sonu ender elektronikte yaptıracağım. Herhangi bir sorun olur mu sizce?

Merhabalar ben serviste taktırdım 10/01/24 te 14.962₺ gayet memnunum kaskoya da işlettim(mutlaka işletin)

Geri
Üst Alt