7,5 Rline bodykit Çin-Taiwan Sorunsalı

CihanVIII

Yeni Üye
İsim
Cihan
Araç
Golf VIII
Arkadaşlar selamlar, Aranıza yeni katıldım. Elimde bomboş bir midline plus golf 7 aracım var. Tahmin edeceğiniz gibi bir dönüşüm planlıyorum. Bugün birkaç firma ile konuştum fakat uyguladıkları bodykit için çin malı dediler. Bildiğiniz güvenebileceğim taiwan malı bir body kit yapan bir yer önerebilir misiniz ? Çin olanları için iyi yorumlar okumadım açıkçası.

Geçen sene bu zamanlar bende bu işe kalkıştım komple body kit yaptırdım. Edindiğim tecrübeye göre size verebileceğim tavsiye ürünleri alacağınız yerde montajını da yaptırın. Ben Antalyadan aldım Ordu da yaşıyorum adam akıllı montaj yapamadılar. Kargo da tampon zarar görmüş, stoplar tam oturmadı, ön tampon tam oturmadı felan filan bir sürü sıkıntı. Hangi şehirde yaşadığınızı belirtirseniz tavsiye veren olacaktır

Hocam bence hiç bulaşmayın body kit işine. Gereksiz masraf. Satarken de zaten body kitli golfün alıcı kitlesi az. Yani harcadığınız para size ek olarak yansımayacak maalesef. Midline plus olarak kullanın bence.

Golf 7 için piyasada Taiwan malı olan tek ürün 7 GTİ tamponu.

Haricinde tüm ürünler Çin malıdır. Aksini iddia ediyorsa Taiwan yazısını göstersinler size.

Çin malı olan body kit ürünleri, kaportacı desteği dahi olmadan sorunsuz montaj ediyoruz. Gayet başarılı ürünler.

Haricinde tüm ürünler Çin malıdır. Aksini iddia ediyorsa Taiwan yazısını göstersinler size.

Çin malı olan body kit ürünleri, kaportacı desteği dahi olmadan sorunsuz montaj ediyoruz. Gayet başarılı ürünler.
Teşekkürler hocam bir sorum daha olacaktı. Bu r line panjur takılırken dizel araçlarda tam oturmadığını duydum. Bunun için parça mı söküyor ön panelden nasıl bir işlem yapıyorsunuz.

çin malı bir tampona servisten alınan trim vs uyuyor mu

Teşekkürler hocam bir sorum daha olacaktı. Bu r line panjur takılırken dizel araçlarda tam oturmadığını duydum. Bunun için parça mı söküyor ön panelden nasıl bir işlem yapıyorsunuz.

Birebir oturuyor, herhangi bir parça sökme durumu söz konusu değil, ben iki aracıma da yaptırmıştım. Sorun vs olmuyor bilgine kardeşim.

Tampon orta taşıyıcısı uzun geliyor bazı dizel araçlara. Kısaltıp takabilirsiniz.

Tampon orta taşıyıcısı uzun geliyor bazı dizel araçlara. Kısaltıp takabilirsiniz.
Hocam tekrar görüştüm firma ile ön tamponun dizel araçlarda tam oturmadığını bu nedenle intercooler ın önündeki koruyucu kelebeki çıkardıklarını belirttiler. Bu koruyucu çıkarmadan oturmaz mı tampon. Benzinlilerin intercoolerı küçük bu nedenle onlara uyumlu olurmuş bu tamponlar ? Doğru mudur bilemedim.

Söktükleri parçada şu imiş

1704973193295.png

Son düzenleme:
Hocam tekrar görüştüm firma ile ön tamponun dizel araçlarda tam oturmadığını bu nedenle intercooler ın önündeki koruyucu kelebeki çıkardıklarını belirttiler. Bu koruyucu çıkarmadan oturmaz mı tampon. Benzinlilerin intercoolerı küçük bu nedenle onlara uyumlu olurmuş bu tamponlar ? Doğru mudur bilemedim.

Söktükleri parçada şu imiş

Ekli dosyayı görüntüle 72135
Ön panel bazı golfler geride bazı modeller dışarıda oluyor. Intercooler bizim araçlarda yok. Klima peteği b görünen.

Geri
Üst Alt