Golf 7 Dinamik Stop sorunu - Çözüldü

Slayer

Üye
İsim
Osman
Araç
Golf 7 1.2 tsi
Merhabalar,

2015 Comfortline aracım için dinamik stop alıp montajını yaptım fakat ledler olması gerektiği şekilde yanmıyor. Fren ledleri sürekli aktif. Frene basınca daha parlak yanıyor. Boşta kalan park ledleri yanmıyor. Nette ve forumda araştırma yaptım ama bu soruna ve çözüme dair bir bilgiye rastlamadım. Bir kaç kodlama denemesi yaptım ama sonuç değişmedi. Benzer sorunu yaşayan yada çözümü için önerisi olan varmı.

Edit: İlk Resimde sol taraf normal sağ anormal. Fren bas çek yapınca sol tarafta anormalleşiyor 2. resim

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-01-03 at 14.35.22.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-03 at 14.35.22.jpeg
    132.9 KB · Görüntüleme: 119
  • WhatsApp Image 2024-01-03 at 14.33.16.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-03 at 14.33.16.jpeg
    118.1 KB · Görüntüleme: 112
Son düzenleme:

Eski farlarınız halojen stopmuydu ? yoksa led stopmuydu ? ona göre bi kodlamaları kontrol etmekte fayda var diye düşünüyorum

Merhabalar,

2015 Comfortline aracım için dinamik stop alıp montajını yaptım fakat ledler olması gerektiği şekilde yanmıyor. Fren ledleri sürekli aktif. Frene basınca daha parlak yanıyor. Boşta kalan park ledleri yanmıyor. Nette ve forumda araştırma yaptım ama bu soruna ve çözüme dair bir bilgiye rastlamadım. Bir kaç kodlama denemesi yaptım ama sonuç değişmedi. Benzer sorunu yaşayan yada çözümü için önerisi olan varmı.
Merhabalar, bu stoplar için mi bu işlem gerekliydi hatırlamıyorum ancak led stoplara geçildiğinde bir tane daha kablo çekilmesi gerekiyordu yanlış bilmiyorsam ancak emin değilim bu konuda yanlış yönlendirme yapmayayım.

@zulalyol abimizin desteği ile bugün yağmur ve soğuğa rağmen yaklaşık 3 saatlik bir çalışma ile sorunu düzelttik. Kendisine misafirperverliği, abiliği ve bilgi paylaşımları için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-01-07 at 17.00.45.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-07 at 17.00.45.jpeg
    151.9 KB · Görüntüleme: 61
@zulalyol abimizin desteği ile bugün yağmur ve soğuğa rağmen yaklaşık 3 saatlik bir çalışma ile sorunu düzelttik. Kendisine misafirperverliği, abiliği ve bilgi paylaşımları için teşekkür ederim.
Osman hocam güle güle kullan çok memnun oldum samami ve güzel sohbet oldu.her zaman beklerim

Geri
Üst Alt