Jump to content

Redline

Composition Color 5" Media Özellikleri

Recommended Posts

5" media için ne tür özellikler mevcut acaba ? Detaylı açıklaycak bir kişi varmı. Mesela bluetooth telefon karşılama desteği mevcutmu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncel

Bluetooth kendinden yok ama basit arayuzlu bluetoth bağlanıyormuş. Bu bağlanınca telefondan cevaplama ve konuşma mevcut oluyor ama bu sefer de arayanın numarası falan görünmüyor. Daha önce megane ve fluence aracımızda vardı bluetooth deneme amacı haricinde hiç kullanmadım. Müzik dinlemek için çok kullandım o hariç. 5" özelliği cd ve radyo :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncel

Bluetooth kendinden yok ama basit arayuzlu bluetoth bağlanıyormuş. Bu bağlanınca telefondan cevaplama ve konuşma mevcut oluyor ama bu sefer de arayanın numarası falan görünmüyor. Daha önce megane ve fluence aracımızda vardı bluetooth deneme amacı haricinde hiç kullanmadım. Müzik dinlemek için çok kullandım o hariç. 5" özelliği cd ve radyo :D

Çağrıyı cevaplıyım yeter numara görünmesine gerek yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güncel

basit arayüzlü bluetooth bağlantısı nasıl oluyor nasıl bir parçadır o ve nereden bulunur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

seat leon da da 5" ekran var ama onda bluetooth var tahminim yakın teknolojiler ama bizde neden yok anlamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enderin sitede var basit bluetooth cihazı. Benin tavsiyem illa elde konuşmayayım derseniz kaliteli bir aux-Bluetoth cihazı alın.

http://www.aliexpress.com/item/Black-Bluetooth-Music-AUX-Wireless-Mini-Speaker-for-Mobile-Phone-Computer-Support-Handsfree-FM-Radio-TF/1807328391.html

Sadece örnek bir cihaz paylaşıyorum. Seçenek çok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Enderin sitede var basit bluetooth cihazı. Benin tavsiyem illa elde konuşmayayım derseniz kaliteli bir aux-Bluetoth cihazı alın.

http://www.aliexpress.com/item/Black-Bluetooth-Music-AUX-Wireless-Mini-Speaker-for-Mobile-Phone-Computer-Support-Handsfree-FM-Radio-TF/1807328391.html

Aux girişi keşke torpidoda falan olsaymış. Bunu takınca mecburen görüntü kirliliği de olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aux girişi keşke torpidoda falan olsaymış. Bunu takınca mecburen görüntü kirliliği de olacak

Görüntüsü güzel birşey takılırsa sorun olmaz. Kablosuzları var. Sadece oraya takıyorsun şarj ihtiyacı olunca şarj ediyorsun sadece

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Composition Color Radyo -CD-MP3-WMA Çalar (SD kart okuyucu, 8 haporlör, 5" renkli ekran, AUX girişi)

Opsiyonel donanım kodu: ZBA

Tutarı: 1.868 TL. (Vergiler dahil)

Muafiyet ve Zorunluluklar:

Composition Color Radyo -CD-MP3-WMA Çalar (SD kart okuyucu, 8 haporlör, 5" renkli ekran, AUX girişi)

Başka bir medya cihazı seçildiğinde 1.868 TL'lik tutar alınacak diğer medya cihazının tutarından düşülür.

Dolayısıyla Composition Media'ya geçiş için 1.367 TL fark ödenmelidir.

Midline Plus ile Comfortline donanım seviyelerinde standarttır.

5" Composition Colour

NqL7dX.jpgDMOarv.jpgmPXna0.jpgj5qoam.jpg

Aracın temel kontrol edilebilir ayarlarına erişim menülerine erişimi sağlar.

Rezistif ekrana sahip olduklarından dokunmatiği uzaktan algılama veya sadece dokunma ile değil tıpkı ilk çıkan dokunmatik cep telefonları gibi biraz bastırarak algılar.

Radyo listeleri arasında gezinebilme özelliği var ki bu 5" olanın ekranındaki sağ veya sol üst köşedeki oklara basılarak yapılıyor.

Bu ekranla alınan araçların ekranının sağ üst köşesinde SD kart yuvası girişi bulunur.

Ekranın alt ortasında ise AUX girişi bulunur.

Ekran Kenarlarında 6 tuş bulunur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@silvershadow  hocam bu standart ekranlarda video oynatabiliyormuyuz. Veya ekrana her hangir resim/Foto koyabilir miyiz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@silvershadow  hocam bu standart ekranlarda video oynatabiliyormuyuz. Veya ekrana her hangir resim/Foto koyabilir miyiz?

Değerli Hocam,

Fotoğraf gösterme Composition media ve üstündeki tüm modellerde.

Film gösterme Discover Pro'ya özgü bir özelliktir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bluetooth opsiyonu da eklenince yandaki tuş sayısı hala 6 mı oluyor, 8 e çıkıyor mu? (Phone butonu falan mesela oluyor mu)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baktim fakat goremedim yazilmissa, sd kart olarak en fazla kac gb takabiliriz? 4 takili suan, en fazla kac ise bir tane daha almak istiyorum sd kart.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu ünitede  direksiyondan klasörler arası geçişi bir türlü bulamadım.ekrandan zor oluyor yol takibinde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu ünitede  direksiyondan klasörler arası geçişi bir türlü bulamadım.ekrandan zor oluyor yol takibinde

Hocam ne yazık ki ben de bulamadım :)

Bulursanız sabırsızlık ile bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

GovlAv.jpg

Ok tuşunun iki yanındaki metalik renkli çerçevedeki tuşları dener misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

.flac deneyen var mi acaba? Haftaici bir kac album deneyecegim bakalim calistiriyor mu? Flac mp3 e gore daha az kayipli, sıkıştırılmış bir format.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu sistemede navigasyon , usb müzik ve geri görüş haricen takılıyor ama bilen yok ne yazıkkkı :(

ürün

http://www.navlinkz.de/en/Navigation-systems/Nav-interface/navLiNK-video-RVC-NAV-VW-MIB-Entry-Plus-LG.html

Bu arkadaşın mesajı ilgimi çekti. Bu ekrana navigasyon Nasıl ekleniyor? Üzerine hiç yorum gelmemiş, mesajı gönderen arkadaşında sitede toplam 1 adet mesajı var, o gündür başka mesaj atmamış.

uygulama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerçekden yüz karası bir cihaz ekran filan çin malı tabletler gibi şimdi banada bu cihazın gelecek olması çok üzücü :( 

aranızda bunu söküp üst donanımda olan 6" cihaz takan varmı veya malum sarı sitede satılan cihazlardan takan varmı?

o koltukdan sonra en çok istediğim özellik bu aslında

navigasyon olsun internet bağlantısı olsun hatta sim kart yuvası olupda internete bağlansın, spoty , itunes gibi sınırsız radyo müzik dinleyebileyim malum 4.5 kapıda

http://www.n11.com/ses-sistemleri-ve-navigasyon/multimedya-ve-navigasyon/multimedya-sistemleri?q=volkswagen+golf

bunlardan biri alınamazmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...