Golf 8 Bileşen koruması etkin hatası

Sanırım en son güncelleme 25 aralık 2023 tarihinde yayınlanmış ve aracıma geçtiğimiz hafta yüklendi 1805 sürümü
ama ertesi sabah aracı çalıştırdığımda tekrar ''bileşen koruması etkin'' hatası aldım park manevra sistemini devre dışı bırakıyor 30-40 saniye sonra multimedya kendisini yeniden başlatarak düzeldi. bugün servise tekrar gittim kayıt açtırdım. serviste manevra yaparken geri görüş kamerası yine dondu.
beklemedeyim.
merhaba hocam, 1805 sürümü için ekran resmi paylaşma şansınız varmıdır.

Dün Doğuş Oto'da 90S8 aksiyon kodlu geri çağırmadaki güncellemeler yapıldı. 18XX'li multimedya sürümünü sordum. Aracınız için TPI'ya göre bir güncelleme görünmüyor dediler.

Son düzenleme:
Halihazırda golf 8 life var ,multimedia ekranı yavas ve arada takılma yapıyor , evin 2nci aracı cupra leon aldık 12inc multimedia var 1aylik deneyimde en ufak kasma takılma hata almadım temalar cok daha basarılı akıcı kablosuz carplay cabası
,golfte neden bu kadar sorunlu medya koyuyolar anlam veremiyorum ebatolarak da 8inc ufakmış baya cuprayi kullaninca fark ettim,sanırım makyajli nesil golfte cupradakine benzer bi multimedia gelcek sasirdigim nokta bu konularda golf ilerde olmasi gerekirken tam tersi geriden geliyor. 7,5 daki medya bile bariz daha sorunsuz akıcı idi

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt