Conf araca highline orj çıkma teyp

ozgurdogrusoz

Yeni Üye
İsim
ÖZGÜR
Merhaba conf aracıma orj highline çıkma teyp almak istiyorum ama uyumlu olur mu başka bir aparata vs gerek var mıdır?

Ekli dosyalar

• IMG_0018.jpeg
    IMG_0018.jpeg
    117.2 KB · Görüntüleme: 26

Araç 2015 model yada daha düşükse torpidoda ünite olmuyor ve ekran ile birlikte ünitede almanız lazım. Tabi bunların kurulumuda okadar basit olmuyor.
Ben bukadar işlem yaptırmak istemedim n11 den dahili bluetooth cihazı alıp teybi söktürdüm ve montajını yaptık öyle kullanıyorum.

Araç 2015 model yada daha düşükse torpidoda ünite olmuyor ve ekran ile birlikte ünitede almanız lazım. Tabi bunların kurulumuda okadar basit olmuyor.
Ben bukadar işlem yaptırmak istemedim n11 den dahili bluetooth cihazı alıp teybi söktürdüm ve montajını yaptık öyle kullanıyorum.
Anladım. Rcd330 alın derim. Üniteye de ihtiyacınız olmaz carplay geri görüş bluetooth her şey mevcut

Aracinizin torpido gozunebir bakin takili unite varmi?
Yoksa torpido gozu degisimi ve kablo tesisat I lagzim olur

Hocam link yollayabilir misiniz? bluetoth montajını istanbulda yaptırabileceğim yer var mıdır :)

Bu özellikler için rcd330 almak en mantıklısı ama araç arızalarının bu tip ekranlarda görülmemesi beni soğuttu.
2 yıl kadar rcd 330 kullandım, teyp ekranında göremeseniz bile mfa ekranına geliyor diğer getirilerine bakınca f/p olarak gerçekten güzel bi tercih. Android cihazlara boşuna paranızı kaptırmayın hepsini denedim zamanında 2013 modeliz bizde :()

Geri
Üst Alt