Elektrikli bagaj montajı

Rdm

Üye
İsim
Erdem
Merhaba herkese. 2016 highline tiguan için elektrikli bagaj montajı yaptırmak istiyorum. Ankara Samsun civarında önereceğiniz biyer var mı? Bir de orijinali gibi sıkıntısız kullanabilir miyim? Aslında niyetim değiştirmekti arabayı. 4 yıldır kullanıyorum bu aralar satmasi çok zor o sebeple ufak değişiklik yapayım dedim.

Merhaba herkese. 2016 highline tiguan için elektrikli bagaj montajı yaptırmak istiyorum. Ankara Samsun civarında önereceğiniz biyer var mı? Bir de orijinali gibi sıkıntısız kullanabilir miyim? Aslında niyetim değiştirmekti arabayı. 4 yıldır kullanıyorum bu aralar satmasi çok zor o sebeple ufak değişiklik yapayım dedim.
Selamlar. Samsunda Vagonauto var orda uygulama yaptırabilirsiniz. Orjinal temiz ve sağlam işciliği vardır

Merhabalar
Yalniz takilan parcalara dikkat edt
Orjinal deyip yan sana yi takiyorlar
Benim basima geldi cunku istanbul da

Ankarada miftah anahtara sorabilirsiniz hatta instagramdan uygulamalarina bakim once..bende de tiguan life paket yaptirmayi dusunuyorum.

Samsun çevresindeyseniz Amasya’da TekVagcom Eren var. Hem işçilik hem esnaflık olarak 10 numaradır

Bence parcalar I aliexpresten kendin al Ankara da Necati ustaya yaptir ve inan Senin icin cok uyguna gelir
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! €370,08 | Volkswagen Tiguan için L elektrikli bagaj kapağı, otomatik bagaj kapağı, bagaj modifikasyonu, otomotiv malzemeleri
https://a.aliexpress.com/_EHlfMkh
Bu bir ornek

Bence parcalar I aliexpresten kendin al Ankara da Necati ustaya yaptir ve inan Senin icin cok uyguna gelir
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! €370,08 | Volkswagen Tiguan için L elektrikli bagaj kapağı, otomatik bagaj kapağı, bagaj modifikasyonu, otomotiv malzemeleri
https://a.aliexpress.com/_EHlfMkh
Bu bir ornek
Hocam 150 Euro üstü ürünleri Aliexpress Türkiye'ye yollamıyor diye biliyorum.

ankarada miftah anahtar musab arkadaş var

Üstadlar merhaba
Golf 7 aracım için elektrikli bagaj kapağı dönüşümü yapılabiliyor mu,
konuyu aradım ama bulamadim.

Geri
Üst Alt