Camda oluşan ve kaybolan garip lekeler[Çözüldü]

enes38

Üye
İsim
Enes
Araç
Golf mk8
Üstadlarım herkese merhaba, aracımın camında havalar soğuyunca farkettiğim lekeler oluştu. Lekelerin garip tarafı hava 5 derecenin altına düşünce beliriyor kaloriferi cama verdikten sonra kayboluyor normal gün ışığında belli olmuyor. Görseli ekliyorum değerli yorumlarınızla aydınlatırsanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• C655A799-F5A8-4D2C-B089-10441016530A.jpeg
    C655A799-F5A8-4D2C-B089-10441016530A.jpeg
    66.8 KB · Görüntüleme: 111
Bu tür durumlarda cama makine ile pasta yaptirin gececektir ikinci secenekte 3d eraser tarzi urun kullanmaktir
Teşekkür ederim hocam Tuncer hocamın tavsiyesini deneyeceğim en son çare pastayı deneyeceğim.

Upvote 0
Üstadlarım hepinize teşekkür ederim. Sorunu çözdüm ve 4-5 gündür deniyorum hiçbir problem kalmadı. Sorunumu el ile en ince pastayı uygulayarak hallettim ve daha sonra cila uyguladım şu anlık bir sıkıntı yok gibi.

Upvote 0
Üstadlarım hepinize teşekkür ederim. Sorunu çözdüm ve 4-5 gündür deniyorum hiçbir problem kalmadı. Sorunumu el ile en ince pastayı uygulayarak hallettim ve daha sonra cila uyguladım şu anlık bir sıkıntı yok gibi.
Halletmenize sevindim, cam cok sert bir malzeme oldugu icin en kalın pasta da uygulayabilirsin sorun olmaz

Upvote 0
Halletmenize sevindim, cam cok sert bir malzeme oldugu icin en kalın pasta da uygulayabilirsin sorun olmaz
Teşekkür ederim :) Nasıl tepki vereceğini bilmediğimden inceden kalına gidecektim ince halledince kalına gerek kalmadı hocam

Upvote 0

Geri
Üst Alt