Merhabalar, Golf 8 ile aranıza katıldım

sametaslan

Üye
İsim
Samet Aslan
Araç
Golf 8 Life
Öncelikle Herkese Merhabalar arkadaşlar.
2018 Yılından beri kullandığım 2016 model Polo 1.4Tdi Aracımı sattım.
Uzun uğraşlar ve araştırmalar sonunda Golfe karar verdim. Cuma günü Golf 1.0ETSİ Life Siyah renk aldım.
Fiyat olarak zamsız fiyat 2 adet araçları vardı Beyaz 1330, Siyah 1350. Siyahı Tercih ettim.
Doğuş oto Esenyurt bugun aracımı teslim aldım. Önerilerinizi ve Görüşlerinizi bekliyorum çok teşekkür ederim.

WhatsApp Image 2023-12-12 at 16.18.44.jpeg

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın
Fiyat olarak da cazip olmuş.
Siyah da hoşmuş 👍
Foruma da hoş geldiniz

Allah kaza bela vermesin 🧿

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın
Fiyat olarak da cazip olmuş.
Siyah da hoşmuş 👍
Foruma da hoş geldiniz
Teşekkür ederim Türkiye'de olan tüm bayileri aradım en uygun fiyatı aldığımı düşünüyorum bakalım zaman neler gösterecek arac konusunda.
Teşekkür ederim sağolun.
Allah kaza bela vermesin 🧿
Amin inşallah cümlemizi kazadan beladan rabbim korusun.

Hayirli olsun siyah asiri zor bir renk. Bende bir zamanlar golf 7 almistim satarken birdaha asla siyah almam demistm 😄😄

Hayırlı olsun. kazasız belasız sürüşler. Rodaj ile alakalı forumdaki üstatların epeyce yazısı var onları okumanızı öneririm.

Özet bir yazı güncel olan @thelordof hocamın şu başlığında vardı.
https://www.golftutkusu.com/topic/2...-tsi-150-ps-elegance-dsg-travel-assist/unread
Teşekkür ederim ayrıntılı bir şekilde okudum.
Hayırlı olsun hocam. Lastiğinize taş değmesin.
Teşekkür ederim. Alalh razı olsun.
Hayırlı olsun hoşgeldin...
Sağolasınız Metin bey kendi aracınıza yaptığınız işlemleri çok beğendim bende bir kısmını yapacağım iyi bir rehber oldunuz.
Hayırlı olsun. Kazasız belasız inş.
Teşekkür ederim Teşekkürler.
Hayırlı olsun. Güle güle kullanın
Teşekkür ederim cok sağolun.
Hayirli olsun siyah asiri zor bir renk. Bende bir zamanlar golf 7 almistim satarken birdaha asla siyah almam demistm 😄😄
Bu 4. aracım diğer tüm araclarım beyazdı. Bu yüzden beyaz almak istemedim. Siyah ve Yunus grisi,ve limon rengi vardı .Siyahı beğendim henüz 30km yapmama rağmen araç kirden bakılmıyor artık 2-3 güne bir yıkayacağız yapacak bir şey yok :D
@sametaslan hocam plaka için ne kadar verdiniz bağış olarak :)
Hocam 7 bin tl gibi bir ücrete hallettim Memleket ve Doğum yılımı eklettim. son 4 haneye biraz pahalı geldi ama bu plakayı almasaydım içimde kalacaktı :D

Teşekkür ederim ayrıntılı bir şekilde okudum.

Teşekkür ederim. Alalh razı olsun.

Sağolasınız Metin bey kendi aracınıza yaptığınız işlemleri çok beğendim bende bir kısmını yapacağım iyi bir rehber oldunuz.

Teşekkür ederim Teşekkürler.

Teşekkür ederim cok sağolun.

Bu 4. aracım diğer tüm araclarım beyazdı. Bu yüzden beyaz almak istemedim. Siyah ve Yunus grisi,ve limon rengi vardı .Siyahı beğendim henüz 30km yapmama rağmen araç kirden bakılmıyor artık 2-3 güne bir yıkayacağız yapacak bir şey yok :D

Hocam 7 bin tl gibi bir ücrete hallettim Memleket ve Doğum yılımı eklettim. son 4 haneye biraz pahalı geldi ama bu plakayı almasaydım içimde kalacaktı

Yunus grısı cok guzel renk ben onu tercıh ettım :)

Geri
Üst Alt