SATILIK Golf 7.5 Çeşitli Parçalar

tuncer_2632

Katılımcı Üye

İsim
Golf 7.5 Atlantic Blue
Genel Bilgiler
Depoyu boşaltıyoruz
Fiyat
12,300
Golf 7,5 difüzör 2,000tl
Golf 7,5 R-Line ön panjur 1,500tl
Orjinal gps anten ve kablo tesisatı 2,300tl
Mib 2 orjinal tek çizgili 8” ekran - satıldı
Golf 7 hayalet ekran koruyucu kırılmaz camdır folyo değildir 600tl Satıldı
Orjinal 8"çerçeve kendi aracımdan söktüm 1,400tl
WhatsApp Image 2023-11-28 at 09.49.36.jpegWhatsApp Image 2023-11-28 at 09.48.48.jpegWhatsApp Image 2023-11-28 at 09.53.16.jpeg

WhatsApp Image 2023-11-28 at 09.57.50.jpegWhatsApp Image 2023-11-28 at 10.00.30.jpeg

Son düzenleme:

Merhaba iletişim numarası alabilirmiyim

@Kaplanlar61 Hocam ciddi alıcı iseniz mesaj atın yada numaramı paylaştım oradan iletişime geçin. Buradan son fiyat nedir gibi sorular samimiyetsiz geliyor.

Alıcı olmasam neden yazayım, samimi olmasak bu forumda işim ne?

Ne yazıkki bu çerçeve bu paraları etmez 🙂 kullanılmış çerçeve olarak ,biz sıfırını geçen hafta yanımızda çalışan elemana 25$ kargo vergi dahil 770 tl ye aldık

Shanghai da vw fabrikasının olduğundan parça üretildiğinden bi haber olmanızı yadırgamıyorum trim sesi için ise bayiden sıfır araç alıp 5 kere servise geri gidenler var 🙂 özellikle bu sattığınız ekranın kendi resmini koymanız daha dürüstçe bir davranış olurdu @tuncer_2632

Son düzenleme:
@Mk7scorpion Hocam benim her şeyden haberim var ben şimdi size kendimi burada tanıtamam. Tanıyanlarda neyden ne kadar haberim var ne kadar tecrübeliyim bilirler. Beni bu forumda bir çok kişi tanır bilir ekranı görsel amaçlı koydum ve buradan bir dostumun aracılığıyla sattım. Rahatsız olduysanız kaldırayım tabi. Zaten bu fotodaki ekranda kusurluymuş. Benim anlamadığım sattığınız kusurlu malı sıfır ayarında gibi satmak istemenize buradaki dostlarımızın mağdur olmasını istemediğim için yorum yapınca zorunuza gittiği için benim ilanlarımı sabote etmeye çalışmanızı çözemiyorum.

@Mk7scorpion Hocam benim her şeyden haberim var ben şimdi size kendimi burada tanıtamam. Tanıyanlarda neyden ne kadar haberim var ne kadar tecrübeliyim bilirler. Beni bu forumda bir çok kişi tanır bilir ekranı görsel amaçlı koydum ve buradan bir dostumun aracılığıyla sattım. Rahatsız olduysanız kaldırayım tabi. Zaten bu fotodaki ekranda kusurluymuş. Benim anlamadığım sattığınız kusurlu malı sıfır ayarında gibi satmak istemenize buradaki dostlarımızın mağdur olmasını istemediğim için yorum yapınca zorunuza gittiği için benim ilanlarımı sabote etmeye çalışmanızı
Terzi /iğne / çuvaldız olayında olduğu gibi davranmanızı hatırlattım , yoksa benide şahsi olarak tanıyan tanıyor buradaki sorun ikimizin birbirimizi tanımadan yorum yapması yoksa zorumuza gidecek bir durum yok kaldiki sıfır diye bir ibarem varmı kozmetik olarak 10 / 9 yazmışım kusurundan dolayı foğrafını koymuşum zaten sizin yaptığınızın aynısını yapınca sizin zorunuza gitti aslında olay bu

Geri
Üst Alt