İzmir'de OBDeleven cihazı olan var mı?

Amazon'da iOS ve Android destekleyen siyah NextGen cihazı 430 tl kargo ücreti ve vergilerle sepette 2248 TL gözüküyor.
https://www.amazon.com.tr/OBDeleven-Diagnostic-Volkswagen-Next-Gen/dp/B08K94L4JS/

Ekli dosyayı görüntüle 71144

Yine siyah NextGen cihazın PRO olarak satılanında ise PRO üyelik var, süresi yazmıyor ama muhtemelen 1 yıllık PRO üyeliktir diye düşünüyorum. Kargo ücretsiz gözüktüğü için vergilerle birlikte sepette 2900 TL'ye denk geliyor, yani PRO üyelik alacak için yaklaşık 800 tl daha uyguna gelmiş oluyor kendi sitesindeki fiyata göre.
https://www.amazon.com.tr/OBDeleven-Pro-Professional-Diagnostic-Generation/dp/B00OTG9KGG

Ekli dosyayı görüntüle 71145

--

Alttaki cihazı almak daha mantıklı duruyor. Üstteki cihazda da alttaki gibi Amazon Prime üyeleri için kargo ücretsiz gözüküyor ama sepette kargo ücreti çıkıyor.
1 yıllık pro üyelik kesin midir acaba ? Alan var mı?

Şimdi amazona bakınca 2 farklı cihaz görüyorum. Mavi ve kırmızı renk. Kırmızısı normal sanırım. Mavisinde Pro Edition ibaresi var. Fiyat farkı da var tabi. Pahalı olanın ne gibi artısı var diğerine göre? Bilginiz var mı @Poseidon hocam
Aslında ikiside aynı cihaz nextgen cihazı. Mavi olanın içinde pro plan dahildir. Yularıda açıklamasını yapmaya çalışmıştım. Ancak pro plan için kredi alınması gerekiyor. Ultimate pakette ise 1 yıllık limitsiz özellik kullanabilme imkanınız var.

Ben plansız olan nexgrn cihazı aldım. Üzerine ultimate plan satın almayı düşünüyorum.

Amazon'da iOS ve Android destekleyen siyah NextGen cihazı 430 tl kargo ücreti ve vergilerle sepette 2248 TL gözüküyor.
https://www.amazon.com.tr/OBDeleven-Diagnostic-Volkswagen-Next-Gen/dp/B08K94L4JS/

Ekli dosyayı görüntüle 71144

Yine siyah NextGen cihazın PRO olarak satılanında ise PRO üyelik var, süresi yazmıyor ama muhtemelen 1 yıllık PRO üyeliktir diye düşünüyorum. Kargo ücretsiz gözüktüğü için vergilerle birlikte sepette 2900 TL'ye denk geliyor, yani PRO üyelik alacak için yaklaşık 800 tl daha uyguna gelmiş oluyor kendi sitesindeki fiyata göre.
https://www.amazon.com.tr/OBDeleven-Pro-Professional-Diagnostic-Generation/dp/B00OTG9KGG

Ekli dosyayı görüntüle 71145

--

Alttaki cihazı almak daha mantıklı duruyor. Üstteki cihazda da alttaki gibi Amazon Prime üyeleri için kargo ücretsiz gözüküyor ama sepette kargo ücreti çıkıyor.
Kargo ücretsiz prime üyeleri için ama yurt dışından geleceği için ithalat vergisi ekleniyor. Amazon sizin adınıza tüm gümrük işlemlerini yapıyor ve ekstra masraf çıkmıyor. Bendeki 1.475 tl + ithalat ücretli pakettir. Ama dediğim gibi bu cihaz üzerine plan satın almak gerekiyor.

Aslında ikiside aynı cihaz nextgen cihazı. Mavi olanın içinde pro plan dahildir. Yularıda açıklamasını yapmaya çalışmıştım. Ancak pro plan için kredi alınması gerekiyor. Ultimate pakette ise 1 yıllık limitsiz özellik kullanabilme imkanınız var.

Ben plansız olan nexgrn cihazı aldım. Üzerine ultimate plan satın almayı düşünüyorum.
Bilgilendirme için Teşekkürler Hocam

1 yıllık pro üyelik kesin midir acaba ? Alan var mı?
2.534 tl olan paket pro paket. Ancak çoğu işlem için kredi satın almak gerekiyor. Genelde 10, 100 ve 500 kredi kullanımı gibi durumlar söz konusu. Şöyle bir konuya da denk geldim. Diyelim ki 10 kredilik bir işlem yaptınız ancak işlemi geri almak istiyorsunuz. Sistem yine sizden 10 kredi istiyor.

İngilizce açıklaması aşağıdaki gibidir.

Credits are in-app currency that can be used to purchase One-Click Apps. You can purchase 10, 100, and 500 Credit packs from the page.

Most One-Click Apps cost 10 Credits, while others can cost up to 200 Credits. If you have the ULTIMATE VAG Plan, you have unlimited access to all One-Click Apps.

Please note that every One-Click App activation and deactivation costs Credits.

10 kredi 1.99 Euro
100 kredi 17.99 Euro
500 kredi 74.99 Euro

Bilginize,

Sayın Fthdr, evet cihazı getirttim ancak hala açılmamış kutusunda. Bir çok soru işareti olmakla birlikte hafta sonu daha detaya inerek kafamdaki soruları giderebilirsem cihazı iade etmekten vaz geçeceğim. Lakin iade süresine az bir zaman kaldı. Sizin denemek/test etmek isteğiniz özellikler nedir?
Merhabalar, iade ettiniz mi ürünü?

Merhabalar, iade ettiniz mi ürünü?
Merhaba sayın Fthdr, henüz etmedim. 13 Aralık tarihne kadar süresi var. Ancak iade etmeye karar verdim, eğer forumdan alacak biri çıkmayacaksa. Ürünün bana maliyeti ithalat masrafları dahil 1.740,98 TL idi. Az önce güncel fiyatına baktım, ithalat hariç 1.999 TL olmuş. Kutusu hala açılmamış durumda.

Eğer uygun fiyata satmak isterseniz ( iade ile uğraşmak istemeyip ) ben almak istiyorum. Daha önce söylediğim gibi Karşıyaka'da yaşıyorum gelip elden teslim alabilirim. Fiyat olarak 1.350 TL teklif edebilirim.

Eğer uygun fiyata satmak isterseniz ( iade ile uğraşmak istemeyip ) ben almak istiyorum. Daha önce söylediğim gibi Karşıyaka'da yaşıyorum gelip elden teslim alabilirim. Fiyat olarak 1.350 TL teklif edebilirim.
:) iade etsem zaten paramı aynı şekilde alabiliyorum. Siz olsanız düşük fiyata satmak ister miydiniz? Ürün maliyetini yazdım. İlgileniyorsanız faturasını dahi göstermek üzere aynı fiyattan alabilirsiniz.

:) iade etsem zaten paramı aynı şekilde alabiliyorum. Siz olsanız düşük fiyata satmak ister miydiniz? Ürün maliyetini yazdım. İlgileniyorsanız faturasını dahi göstermek üzere aynı fiyattan alabilirsiniz.
:) ürün için ithalat bedeli ödediyseniz iade aşamasında ihracat yada camiadaki adıyla mahrece iade işlemi yapmanız gerekecek :) iade maliyetiniz aynı olmayacak bunu kastetmiştim aslında. Sadece bir teklifti :) saygılar sunuyorum

Geri
Üst Alt