Golf 8 impression gizli özellik sorunu

Cpt_33

Üye
İsim
Ali
Herkese merhaba, 2023 model golf 8 impression aracım var bugün gizli özellik açılımı yapıldı. Karşılama uğurlama ışıkları menüsü ekrana gelmesine rağmen ( ayarda yapılabiliyor) pratikte araç karşılama uğurlama ışıklarını yakmıyor yaptırdığım kişi bazılarında böyle olabiliyor dedi. Bu durumun bir çözümü var mı?

Fabrika ayarlarına çevirin multimedya menüsünü çalışır

Upvote 0
Sol taraftaki açma kapama düğmesine basılı tutun multimedya açılma logosu gelinceye kadar. Bir de bu şekilde deneyin.

Upvote 0
ayarların ekteki dosya gibi olması gerekiyor, tahminen böyledir ama isterseniz iletişim kurup mesajı iletirseniz karşılaştırabilirler.

Ekli dosyalar

• IMG_8195.png
    IMG_8195.png
    227.9 KB · Görüntüleme: 35
Upvote 0
Rica ederim, sonradan farkettim zaten kodlama yapıldıktan sonra menü fabrika ayarlarına döndürülmezse ayarın aktif olmaması gerekiyor eğer menüye gelip çalışmadıysa kodlamada problem vardır.

Bazı araçlarda kitleme durumunda korna ile onay sesi kodlamasının çalışmadığını duydum ama coming/leaving home özellikleri için bir sorun yok diye biliyorum.

Upvote 0
Rica ederim, sonradan farkettim zaten kodlama yapıldıktan sonra menü fabrika ayarlarına döndürülmezse ayarın aktif olmaması gerekiyor eğer menüye gelip çalışmadıysa kodlamada problem vardır.

Bazı araçlarda kitleme durumunda korna ile onay sesi kodlamasının çalışmadığını duydum ama coming/leaving home özellikleri için bir sorun yok diye biliyorum.
Sordum kodlamayı bu şekilde yapmışlar. 10 araçtan 2 sinde böyle olabiliyor dedi

Upvote 0

Sordum kodlamayı bu şekilde yapmışlar. 10 araçtan 2 sinde böyle olabiliyor dedi
Benim 2021 Caddy Style aracımda orijinalinde var çalışıyor. 09 Modül Numası :HW: 5WA 937 086 E
Sizde kontrol edin isterseniz modül farklı olanların çalışmıyor olabilir.

Mesela benimde "Uzaklaşınca kilitle" kodlaması çalışmıyor. Fakat 2022 Caddy araçlarda çalışıyor bu da 09 Modul numarası farklılığından kaynaklanıyor.

Upvote 0

Geri
Üst Alt