Bu ledleri nereden bulabilirim?

nowongame

Yeni Üye
İsim
Yusuf
Araç
Golf 7.5 R-Line
Merhaba arkadaşlar, GOLF 7.5 Rline aracım için bu ledlerden arıyorum. Bunları nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkürler.

1699526245679.png

Merhaba arkadaşlar, GOLF 7.5 Rline aracım için bu ledlerden arıyorum. Bunları nereden temin edebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 70794
Universal led olarak geçiyor aslında araca uyumlanıyor. İnstagramda reis oto aksesuarda karşıma çıkmıştı. Fiyat sorabilirsin. (İstanbul atışalanında olan işletme)

Arkadaşlar ürünü tr'de bulamadım. Aliexpress linkini aşağıda iletiyorum, fiyatı oldukça uygun. Sanayideki elektrik ustaları montajı ile beraber 2-3K küsür fiyat çıkarıyor fakat aliexpress üzerinden 240cm halinde sadece 360TL'ye alabilirsiniz. (Vergisi dahil)
XINFOK LED Ürün Linki

Yardımcı olan herkese tekrardan teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Arkadaşlar ürünü tr'de bulamadım. Aliexpress linkini aşağıda iletiyorum, fiyatı oldukça uygun. Sanayideki elektrik ustaları montajı ile beraber 2-3K küsür fiyat çıkarıyor fakat aliexpress üzerinden 240cm halinde sadece 360TL'ye alabilirsiniz. (Vergisi dahil)
XINFOK LED Ürün Linki

Yukarıdaki Golf'teki LED değil. O turuncu görünenleri nikelaj gibi düşünün. Onun renkli olanları. Yani adını siz koyun.

örnek olarak;
format:webp

Yukarıdaki Golf'teki LED değil. O turuncu görünenleri nikelaj gibi düşünün. Onun renkli olanları. Yani adını siz koyun.

örnek olarak;
format:webp
hayır bildiğimiz gündüz ledi gibi çalışıyor. Universal bir ürün.

hayır bildiğimiz gündüz ledi gibi çalışıyor. Universal bir ürün.
Bana pek öyle gelmedi. Evet böyle bir ürün var panjur arasına LED yapılmış yanıyor ancak arkadaşın sorduğu alttaki kısımlar ve görüntüde orada sarı ya da turuncu neon bir ek yapılmış uyum sağlasın diye. Ben öyle düşündüm.
Altta aracın ilanı var. Resimlere detaylı bakınca panjur kısmı yanıyor ancak alttaki sağda ve solda ki parçalar bana pek yanıyor gibi gelmedi..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...5-rline-ledfar-stop-ekstrali-1118895179/detay

Bana pek öyle gelmedi. Evet böyle bir ürün var panjur arasına LED yapılmış yanıyor ancak arkadaşın sorduğu alttaki kısımlar ve görüntüde orada sarı ya da turuncu neon bir ek yapılmış uyum sağlasın diye. Ben öyle düşündüm.
Altta aracın ilanı var. Resimlere detaylı bakınca panjur kısmı yanıyor ancak alttaki sağda ve solda ki parçalar bana pek yanıyor gibi gelmedi..

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...5-rline-ledfar-stop-ekstrali-1118895179/detay
Bu ilandaki öyle olabilir bilemiyorum ama yanan modeli var arkadaş da led olarak istiyor. Dediğim gibi instagramda reis oto aksesuarda videolarda görebilirsiniz.

Bu ilandaki öyle olabilir bilemiyorum ama yanan modeli var arkadaş da led olarak istiyor. Dediğim gibi instagramda reis oto aksesuarda videolarda görebilirsiniz.
İlandaki ile sizin paylaştığınız resim aynı. Ama videosunu gördüm ve dediğiniz gibi o kısımlarda LED şeklinde yanıyor. Başta da dediğim gibi görsel yanıltıcı, yani renk farkı var ya da orası yanmıyor.

Sonuca ulaşıldı diyebiliriz.

XINFOK LED Ürün Linki

Bu neon led diye geçiyor kendi evimde kullanmak için dün aldım aynısını. 5 metre sıva altı, asma tavan, led kanallı süpürgelik gibi yerlere takılıyoruz. Bazı apaçilerde arabaya takıyormuş bir kaç apaçide gördüm. 5 metre 12v amber 300tl ye almıştım. Ben linki buraya bırakıyorum ancakkkk araban için değil evine takasın diye sakın arabaya takayım deme yolda bu tarz araçları görünce gülesim geliyor sonra üzülüyorum çünki. Arabayı satasım geliyor sonra. :(
https://www.n11.com/urun/cata-12-v-...akce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel

r line tampon çok hoşuma gidiyor ankarada iyi işçilik yapan uygun bi yer olsa direk yaptırmayı düşünüyorum😬

Geri
Üst Alt