Ayna parça numarası

Zafermtl

Üye
İsim
Zafer
Sarı sitede gezinirken 2019-20 model golf 7.5 ların comfortline ışık paket olabilir yada highline araçlarda ince çerçeveli (çerçevesiz değil) 2017 model highline araçlarda çerçevesiz kararan dikiz ayna kullanıldığını farkettim.
2019 yada 2020 aracı olup ince çeçevesi bulunan arkadaşlar ayna parça numaraları yazabilirmi.

Sarı sitede gezinirken 2019-20 model golf 7.5 ların comfortline ışık paket olabilir yada highline araçlarda ince çerçeveli (çerçevesiz değil) 2017 model highline araçlarda çerçevesiz kararan dikiz ayna kullanıldığını farkettim.
2019 yada 2020 aracı olup ince çeçevesi bulunan arkadaşlar ayna parça numaraları yazabilirmi.
511 E

Abi benim araçta 511e var aliexpressten aldıydım sonradan pişman oldum çünkü arka camı tamamen kapsamıyor ince uzun ama geniş değil ve çerçeve yeni gördüğüm modele göre daha kalın 511e ler biraz daha kalın çerçeveli genelde leonlarda fabrikasyon gelmiş. Fakat golflerdeki daha ince çerçeveli ve ayna yüzeyi daha geniş arka camı komple gösterebiliyor

aynen hocam bende aliexpressten almıştım leonlar daki kararan dikiz aynası idi ve ince uzundu sonradan çerçevesize geçtim

Bende çerçevesize geçeceğim yada dediğim ince çerçeveli aynadan alacam. Bir tane parça numarası buldum ama emin olamadım teyitlemem lazım bulduğum 511 AM ve AF ile bitiyor

Son düzenleme:
Cercevesiz en genis camli model. Diger hicbir model memnun etmez scirocco aynasi gibi olur.
Am olan siyah model. Amarok canyon, caddy araclarda da geliyor piyasada bol vardir.

Geri
Üst Alt