SATILIK 2014 model 62000 km 1.4 TSI Manuel Golf 7

emrah_

Üye
İsim
Emrah
Genel Bilgiler
2014 model 62000 km 1.4 TSI Manuel Golf 7
Boya ve Değişen
590 tl hasar kaydı var serviste sağ ön çamurluk göçük onarım yapıldı
Sol ve sağ kapılarda çizikten dolayı lokal boya var kapının önünde çizmişlerdi
Fiyat
920.000
Arkadaşlar merhaba , 1.4 TSI Manuel benzinli aracımı satmayı düşünüyorum sarı siteye henüz ilan vermedim yakın zamanda ilan açacağım öncelikle forumda paylaşmak istedim.
Sarı sitede fiyat aralığı 950 bin 1 Milyon aralığında değişiklik gösteriyor hatta 1 Milyonun üzerinde ilanlar bile mevcut benim düşüncem 930-940 bin tl civarında bir ilan oluşturmak foruma özel fiyat 920 bin tl dir araç başında ufak bir ikram daha yapabilirim :)

2021 yılına kadar bakımları serviste yapıldı 2022 ve 2023 bakımlarını servisten orijinal malzemeleri alıp kendi ustama yaptırdım
590 tl hasar kaydı var serviste sağ ön çamurluk göçük onarım yapıldı
Sol ve sağ kapılarda çizikten dolayı lokal boya var kapının önünde çizmişlerdi

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-10-18 at 17.33.21.jpeg
    WhatsApp Image 2023-10-18 at 17.33.21.jpeg
    100.3 KB · Görüntüleme: 76

Pert , kazalı , değişenli ve km yüksek olan araçların fiyatları bu seviyedeyken benim aracımı 750 den vermem salaklık olur :)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    374.1 KB · Görüntüleme: 40
Salaklık olarak görmeyin. Bir süre ilan fiyatlarını takip ederseniz bir sürü kişinin yüksek fiyattan ilan açtığını ancak satamadığını göreceksiniz. 9 yaşında 60k km'deki araca sıfırı 1.1m (en yakın dengi: 1.0 impression manuel) iken neden 900.000 ödemek istesinler ki.

Yeni araçlarda kredi avantajları ve indirimler söz konusu olduğu sürece nakide ihtiyacı olan düşükten vermek zorunda kalacak. Satabilmek için 3-6 ay beklemenin maliyeti bugün satıp indirimle yeni bir araba almaktan fazla olabilir.

Kazalı araçlara görece aracınızın değeri elbette daha fazla olmalı ancak piyasadaki talep sadece 750.000₺ civarındaki araçlara olabilir. Biniciye gider, hasarsız vs araçları satmak için zor zaman.

Son düzenleme:
Salaklık olarak görmeyin. Bir süre ilan fiyatlarını takip ederseniz bir sürü kişinin yüksek fiyattan ilan açtığını ancak satamadığını göreceksiniz. 9 yaşında 60k km'deki araca sıfırı 1.1m (en yakın dengi: 1.0 impression manuel) iken neden 900.000 ödemek istesinler ki.

Yeni araçlarda kredi avantajları ve indirimler söz konusu olduğu sürece gakide ihtiyacı olan düşükten vermek zorunda kalacak. Satabilmek için 3-6 ay beklemenin maliyeti bugün satıp indirimle yeni bir araba almaktan fazla olabilir.

Kazalı araçlara görece aracınızın değeri elbette daha fazla olmalı ancak piyasadaki talep sadece 750.000₺ civarındaki araçlara olabilir. Biniciye gider, hasarsız vs araçları satmak için zor zaman.
Satabilmek için 3-6 ay beklemenin maliyeti bugün satıp indirimle yeni bir araba almaktan fazla olabilir bu cümlenize aşırı derecede katılıyorum hocam

Üstadım 2024 0 km Polo alma düşüncem var fakat eski Golf 7 sahibi olarak aracınızı tercih ederdim fakat düşünmüş olduğuz fiyat şuanlık aşırı fazla diyebiliriz. Aracın yaşı itibariyle km olmasa bile her aracın belli bir değeri olacaktır.( Ekonomik ömrü-Metal yorgunluğu) Araç sahibi sizsiniz fiyat konusunda tabiki istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz fakat önemli olan satılabilir fiyatı olması... Saygılarımla.

Üstadım 2024 0 km Polo alma düşüncem var fakat eski Golf 7 sahibi olarak aracınızı tercih ederdim fakat düşünmüş olduğuz fiyat şuanlık aşırı fazla diyebiliriz. Aracın yaşı itibariyle km olmasa bile her aracın belli bir değeri olacaktır.( Ekonomik ömrü-Metal yorgunluğu) Araç sahibi sizsiniz fiyat konusunda tabiki istediğiniz fiyatı yazabilirsiniz fakat önemli olan satılabilir fiyatı olması... Saygılarımla.
Hocam selamlar , sizce satılabilir fiyatı nedir ?

Hocam selamlar , sizce satılabilir fiyatı nedir ?
Kusura bakmayın foruma çok fazla giremiyorum. Aracımı şuan satsam eski bir Golf hastası olarak 750 gibi bir rakama almak isterdim. Sizin için herşeyin hayırlısı olsun araba sizin fiyat konusu takdir sizin... Aciliyeti yoksa bekleyin yada hiç satmayın...

Geri
Üst Alt