Hasan Ali, gerek samimiyetin gerek yardımların için çok teşekkür ederim kardeşim. Far anahtarı için fiyat alacağım, hemen sonrasında Metin ile montajı bitireceğiz.(Kafası baya yoğundu adamın.)
Şef iyi akşamlar , farları takmadın mı göremedik bi görsel ☺️

Merhaba beyler, belki katlanır aynası olan ve altındaki ledin yuvarlak şekilde yanmasından sıkılan olur buradan paylaşıyorum bu arada ben almadım R sahibi arkadaşımın ledi bozulmuştu servisten aldı bende çektim parça kodunun fotosunu...

5H1945301A​

5H1945302A​

IMG_0947.jpeg
IMG_0948.jpeg
IMG_0887.jpeg

Aylardır aracı kullanıyorum her gün yeni birşey öğreniyorum...

forum da paylaşan oldumu bilmiyorum görmedim...

aracı kurcalarken açma ve kapama ayarları menüsünde keyless başlığı altında etkin olmayan bu yeri gördüm şaşırdım ilker kardeşime de sordum hemen...

Sistemi etkin hale getirdikten sonra aracı kilitledim...

uzaklaşıp tekrar aracın yanına geldim 1mt mesafede araç kilidi açtı...

kapıyı artık açarken dokunmuyorum tabi kilitleme için elimi yine kullanıyorum aslında kilitlerkende bu sistem çalışsa çok iyi olurdu...

yoksa çalışıyor mu 🤔

IMG_1048.jpeg

Kilitlerken mecbur dokunuyoruz diye biliyorum.Dediğiniz gibi keşke otomatik kendi kilitlese

Evet denedim bir kaç kez olmadı... bana da bu da yeterli🙃
abi tam tarihi hatırlamamakla birlikte 2022 belli tarihten sonraki üretilen araçlarda parça değişimi oldu, gizli özellikle uzaklaştığında da otomatik kapanma mevcut. açtıran bir kaç kişi olmuştu. ilker abi ile görüş halleder senin araç 2023 cünkü

abi tam tarihi hatırlamamakla birlikte 2022 belli tarihten sonraki üretilen araçlarda parça değişimi oldu, gizli özellikle uzaklaştığında da otomatik kapanma mevcut. açtıran bir kaç kişi olmuştu. ilker abi ile görüş halleder senin araç 2023 cünkü

Tmm dır...

Aylardır aracı kullanıyorum her gün yeni birşey öğreniyorum...

forum da paylaşan oldumu bilmiyorum görmedim...

aracı kurcalarken açma ve kapama ayarları menüsünde keyless başlığı altında etkin olmayan bu yeri gördüm şaşırdım ilker kardeşime de sordum hemen...

Sistemi etkin hale getirdikten sonra aracı kilitledim...

uzaklaşıp tekrar aracın yanına geldim 1mt mesafede araç kilidi açtı...

kapıyı artık açarken dokunmuyorum tabi kilitleme için elimi yine kullanıyorum aslında kilitlerkende bu sistem çalışsa çok iyi olurdu...

yoksa çalışıyor mu 🤔

Ekli dosyayı görüntüle 74478
kodlama ile uzaklaşınca otomatik kilitlenme aktif edilebiliyor.

Geri
Üst Alt