Helezon Normal Yaylar

FatihB

Yeni Üye
İsim
Fatih berat
Araç
Golf 1.6 TDI
Herkeze selam 1 kaç ay önce aldığımız golfde spor helezon yay varmış süspansiyonu düşük olduğundan sorun yaşıyorum golf 7 1.6 için normal helezon yaylar arıyorum maalesef bulamıyorum nerde bulabileceğimi bilenler yardımcı olabilirmi

Herkeze selam 1 kaç ay önce aldığımız golfde spor helezon yay varmış süspansiyonu düşük olduğundan sorun yaşıyorum golf 7 1.6 için normal helezon yaylar arıyorum maalesef bulamıyorum nerde bulabileceğimi bilenler yardımcı olabilirmi
Spor yay dediğiniz tam olarak hangi yay sizdeki? Markası nedir kaç cm alçak resim varsa yüklerseniz sevinirim

Markasını yada resmini bilmiyorum alttaki resimdeki olabilir eski sahibi yaptırmış bende markasını bilmiyorum1697477970787.png

Hocam bende spor yay aldım eski yayları verebilirim isterseniz size daha çıkartmadım aracın üstünden ama haftaya bakıma gidince taktıracağım iletişime geçelim

iyi günler,
2014 1.6 tdi midline plus aracım için ben de yay arıyorum. Benim aracım da oldukça fazla alçaltılmış, asfaltı az olan bir bölgedeyim. Yardımcı olacak Golf severlere şimdiden teşekkür ediyorum

@Cinar54 hocam elimde 3.5 cm düşüren 1.6 tdi uyumlu vogland yay mevcut isterseniz

Özelden fiyat bilgisi paylaşırsanız değerlendirebilirim.

Geri
Üst Alt