5g0853763a R tamponuma ait bu krom parçayı arıyorum

TurgayS

Yeni Üye
İsim
Turgay
Araç
Golf 7
Arkadaşlar R tamponuma ait bu parçayı nerden bulabilirim veya elinde bu parçadan olan var mı sormadığım parçacı kalmadı yardımcı olursanız sevinirim ?

Ekli dosyalar

• IMG_5980.jpeg
    IMG_5980.jpeg
    285.5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_5995.jpeg
    IMG_5995.jpeg
    157.8 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_5979.jpeg
    IMG_5979.jpeg
    344.9 KB · Görüntüleme: 54

Servisten alabilirsiniz

Aynı parçayla alakalı problem yaşadım,yetkili servisler veriyor,ancak biraz pahalı,geçen sene 600tl gibi bir fiyata veriyorlardı,n'olmuştur bilmiyorum.

Bu parçayı bulmak çok zor, servisten alabilirsiniz.

Aynı parçayla alakalı problem yaşadım,yetkili servisler veriyor,ancak biraz pahalı,geçen sene 600tl gibi bir fiyata veriyorlardı,n'olmuştur bilmiyorum.
Ben bu parça koduyla servise gittim serviste parça görseldekiyle aynı parça doğru ama wolsvagen varianata ait bi parça olarak gözüküyor emin olamadım o yüzden sipariş vermedim uyum sağlamaz diye sizde bu parça koduyla mı aldınız uyum sağladı mı ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim

Ben bu parça koduyla servise gittim serviste parça görseldekiyle aynı parça doğru ama wolsvagen varianata ait bi parça olarak gözüküyor emin olamadım o yüzden sipariş vermedim uyum sağlamaz diye sizde bu parça koduyla mı aldınız uyum sağladı mı ayrıntılı bilgi verirseniz sevinirim
Üzerinden epey bir zaman geçti,tam hatırlamıyorum ancak yine de bir bakacağım sizleri bilgilendiririm.

çok teşekkür ederim bekliyorum

çok teşekkür ederim bekliyorum
ne yazık ki bulamadım,ancak MQB platformundan çıkan çoğu araç aynı parçayı kullanıyor.mesela normal golf için üretilen parça avrupa pazarında golf sportwagen,variant gibi gözükebiliyor.yetkili servisten bilgi aldıysanız bir sormanızı tavsiye ederim

Geri
Üst Alt